Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptują Państwo wykorzystywanie plików cookie, które umożliwia nam prowadzenie statystyk odwiedzin, zapewnienie Państwu ukierunkowanych treści dostosowanych do zainteresowań oraz ułatwia wymianę z portalami społecznościowymi. Więcej informacji o plikach cookie i ich ustawieniach można znaleźć w naszej polityce ochrony prywatności.

Napisz do nas

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Tupperware Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej), informacji handlowych w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002, nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Przekazując nam swój numer telefonu wyrażacie Państwo zgodę na to, aby Konsultant Tupperware skontaktował się z Państwem. Odpowiemy na Państwa zapytania tylko wówczas, jeżeli dysponować będziemy Państwa pełnym imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail.

Podanie danych osobowych przez Użytkownika strony Tupperware.pl jest dobrowolne. Użytkownik strony Tupperware.pl, który podał swoje dane osobowe za pośrednictwem strony Tupperware.pl, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania.

Polityka Prywatności strony Tupperware.pl.