Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptują Państwo wykorzystywanie plików cookie, które umożliwia nam prowadzenie statystyk odwiedzin, zapewnienie Państwu ukierunkowanych treści dostosowanych do zainteresowań oraz ułatwia wymianę z portalami społecznościowymi. Więcej informacji o plikach cookie i ich ustawieniach można znaleźć w naszej polityce ochrony prywatności.

Gospodyni Party Tupperware

Visual

Bądź na czasie! Zaproś przyjaciół i znajomych na Party - Kulinarne Spotkanie z Tupperware. To pomysł na wspólne spędzenie czasu gotując i poznając produkty Tupperware w praktyce.Im więcej zainteresowanych kulinarną przygodą osób, tym lepsza zabawa. Party prowadzi Konsultantka, która również zadba o odpowiednie przygotowanie spotkania. Przygotowaliśmy specjalne podziękowania dla Gospodyni, doceniając Twoje zaangażowanie. Są to produkty Tupperware, które możesz otrzymać w zależności od osiągniętego łącznego zamówienia na Party, Twojego i Twoich Gości. O aktualne Podziękowania dla Gospodyń zapytaj Konsultantkę lub sprawdź zakładkę Oferta Miesiąca.

 

Jako Konsultantka Tupperware zyskujesz jeszcze więcej!

Visual

Twoje Party jako Gospodyni może być Twoim pierwszym Party jako Nowa Konsultantka!

Jako Konsultantka Tupperware otrzymujesz rabat od 20% do 25% na zamówione produkty, zamówione produkty są dostarczane do Twojego domu w ciągu 72 godzin, a zamówisz je łatwo online.

Dodatkowo zyskasz prezenty i nagrody w programach motywacyjnych. Zyskasz nowe koleżanki, z którymi połączy Cie pasja do Tupperware, a my będziemy Cię wspierać w drodze do rozwoju bezpłatnymi szkoleniami.

W Tupperware masz możliwość kariery i dodatkowego zarobku.

Visual
Visual