Bądź Gospodynią

Wybierz język

Nasz Cel, wizja i wartości

Zmieniamy życia… jedno po drugim

Wzrost Tupperware Brands wynika z ogólnoświatowej ilości Konsultantek i od ponad 65 lat niezmiennie angażujemy się w Oświecanie, Kształcenie i Wzmacnianie pozycji kobiet i ich rodzin na całym świecie. Z pasją zmieniamy życie i wzbudzamy zaufanie u każdego z ponad 3 milionów członków naszego zespołu sprzedaży.

Nasz cel

Inspiruj kobiety do pielęgnowania pewności siebie, której potrzebują, aby wzbogacić swoje życie, wyżywić swoje rodziny i napędzać się do działania.

Nasza wizja

Inspirować globalną społeczność, zwłaszcza kobiety, do osiągania jak najlepszych wyników dzięki możliwościom, wzbogacaniu, świętowaniu, a przede wszystkim wzmacnianiu relacji.

Zależy nam na przyspieszeniu wzrostu przychodów z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych.

Nasze wartości

Nasze wartości są podstawą tego, w co wierzymy i do czego dążymy z pasją.

Wyciągnij rękę: podnosimy się nawzajem, wzmacniając pozycję kobiet na całym świecie dzięki możliwościom zmieniającym życie, które inspirują je do wykorzystania pełnego potencjału i stworzenia własnej ścieżki.
Wielkie marzenie: Jesteśmy firmą zbudowaną na innowacjach. Jak zawsze pozostajemy zaangażowani w dostarczanie światu przełomowych pomysłów, produktów i możliwości.
Wspólny sukces: Jesteśmy zróżnicowaną społecznością, która tworzy jeden silny zespół. Swobodnie współpracujemy i dzielimy się swoimi osiągnięciami i sukcesami, tworząc nasz łańcuch zaufania.
Świętujemy razem: inwestujemy we wzajemne sukcesy i wiemy, że każde osiągnięcie jest warte świętowania. Jako jedna społeczność rozpoznajemy duże i małe kamienie milowe.
Postępujemy właściwie: działamy i mówimy uczciwie i nigdy nie zapominamy, że jesteśmy odpowiedzialni przed rodziną sprzedawców Tupperware, współpracownikami, konsumentami i inwestorami.

Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL