Bądź Gospodynią

Wybierz język

Od ponad 60 lat opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy innowacyjne, praktyczne i trwałe produkty z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
Ułatwiają one życie naszych klientów i pomagają im oszczędzać czas i pieniądze, utrzymywać świeżość żywności, doskonale ją przechowywać lub przygotowywać szybko, łatwo i zdrowo.

Jako firma odpowiedzialna i zorientowana na klienta, przykładamy najwyższą wagę do wysokiej jakości, nieskazitelnie czystych surowców do produkcji naszych wyrobów. Oczywiście przestrzegamy wszystkich przepisów krajowych i unijnych dotyczących stosowanych przez nas tworzyw sztucznych oraz wartości granicznych dla poszczególnych składników, które muszą być przestrzegane w tym kontekście. Dotyczy to wszystkich materiałów, z których korzystamy, zarówno polipropylenu (PP) i polietylenu (PE), które stanowią zdecydowanie największą liczbę produktów Tupperware, jak i tworzywa sztucznego - poliwęglanu.

Wszystkie nasze produkty można rozpoznać po symbolu "kieliszka i widelca" odciśniętym w podstawie.

Jako firma innowacyjna stale poszukujemy nowych materiałów. Dzięki temu możemy stale ulepszać nasze produkty i stosować materiały najbardziej odpowiednie do zamierzonego celu. Oczywiście bierzemy też pod uwagę zmiany w nastawieniu naszych klientów, np. w kwestii bisfenolu A (BPA).

Jakiś czas temu przestawiliśmy się na tworzywa sztuczne niezawierające BPA. Doskonałe dla wszystkich: dzięki temu produkty zyskały jeszcze większą wartość użytkową.

Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę Tupperware w Polsce są wolne od BPA.

Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL