Bądź Gospodynią

Wybierz język

Gwarancja Tupperware

Stawiamy sobie i naszym produktom najwyższe standardy jakości i ręczymy za to gwarancją Tupperware.

Wysoką jakość produktów Tupperware potwierdza 30-letnia gwarancja na wszystkie produkty z tworzywa sztucznego, 3-letnia gwarancja na naczynia z powłoką nieprzywierającą oraz 2-letnia gwarancja na tekstylia. W przypadku ujawnienia wady fabrycznej lub surowcowej Klient ma prawo do wymiany wadliwego produktu na nowy. Reklamacje zgłasza się Konsultantowi Tupperware, który sprzedał produkt lub bezpośrednio (skontaktuj się z nami). Niektóre elementy, takie jak pokrywka czy zakrętka, które uległy zniszczeniu lub zgubieniu, można dokupić u Konsultanta.

 

Ogólne informacje prawne:

Tupperware® i Tupperparty® są – podobnie jak wszystkie nazwy oznaczone ® – chronione prawem znaków towarowych. Wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi firmy Tupperware Polska sp. z o.o. Tupperware zastrzega sobie prawo do zmiany cen, kolorów, kształtów i składu produktów oraz do usuwania produktów i poszczególnych części z oferty. Opisy produktów mogą ulec zmianie. Wszystkie artykuły są bez treści i bez dekoracji.

Gwarancja Tupperware nie ma wpływu na ustawowe roszczenia gwarancyjne i podlega obowiązującym przepisom prawa kraju, w którym produkt został zakupiony po raz pierwszy przez klienta końcowego.

Tupperware Polska sp z o.o.

Gwarancja Tupperware

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów Tupperware oznaczonych w ten sposób gwarancją Tupperware.

2 lata gwarancji prawnej

Gwarancja Tupperware nie ma zastosowania do takich oznaczonych i wymienionych części lub produktów. Dotyczy to 2-letniej rękojmi.

Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL