Bądź Gospodynią

Wybierz język

Gwarancja Tupperware

Stawiamy sobie i naszym produktom najwyższe standardy jakości i ręczymy za to gwarancją Tupperware.

Wysoką jakość produktów Tupperware potwierdza 30-letnia gwarancja na wszystkie produkty z tworzywa sztucznego, 3-letnia gwarancja na naczynia z powłoką nieprzywierającą oraz 2-letnia gwarancja na tekstylia. W przypadku ujawnienia wady fabrycznej lub surowcowej Klient ma prawo do wymiany wadliwego produktu na nowy. Reklamacje zgłasza się Konsultantowi Tupperware, który sprzedał produkt lub bezpośrednio (procedura zwrotów s. 95). Pojedyncze elementy, takie jak pokrywka czy zakrętka, które uległy zniszczeniu lub zgubieniu, można dokupić, jeżeli produkty, których są częścią, znajdują się w ofercie katalogowej Tupperware.

Ogólne informacje prawne:

Tupperware® i Tupperparty® są – podobnie jak wszystkie nazwy oznaczone ® – chronione prawem znaków towarowych. Wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi firmy Tupperware Polska sp. z o.o. Tupperware zastrzega sobie prawo do zmiany cen, kolorów, kształtów i składu produktów oraz do usuwania produktów i poszczególnych części z oferty. Opisy produktów mogą ulec zmianie. Wszystkie artykuły są bez treści i bez dekoracji.

Gwarancja Tupperware nie ma wpływu na ustawowe roszczenia gwarancyjne i podlega obowiązującym przepisom prawa kraju, w którym produkt został zakupiony po raz pierwszy przez klienta końcowego.

Tupperware Polska sp z o.o.

Gwarancja Tupperware

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów Tupperware oznaczonych w ten sposób gwarancją Tupperware.

2 lata gwarancji prawnej

Gwarancja Tupperware nie ma zastosowania do takich oznaczonych i wymienionych części lub produktów. Dotyczy to 2-letniej rękojmi.

Odkryj nasze produkty w najnowszym katalogu Wiosna - Lato 2023
Pokaż
Metoda płatności
Wysyłka
Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL