Bądź Gospodynią

Wybierz język

Dowiedz się więcej o Tupperware

Zmieniamy życia… jedno po drugim

Od ponad 70 lat Tupperware angażuje się w wywieranie pozytywnego wpływu na świat. Poprzez produkty, koncentrując się na pomaganiu ludziom w zmniejszeniu ich indywidualnego wpływu na środowisko poprzez zastosowanie naszych trwałych i łatwych w użyciu rozwiązań wielokrotnego użytku, które minimalizują odpady z tworzyw sztucznych i żywności.

A poprzez możliwości biznesowe, inspirowanie kobiet do pielęgnowania pewności siebie, której potrzebują, aby wzbogacić swoje życie, wyżywić rodziny i napędzać społeczności na całym świecie.

Jesteśmy
zaskakujący!

A także nieoczekiwane, niezwykłe, niezapomniane, ponieważ Tupperware wnosi wyobraźnię, inspirację i radość do codziennego życia. Każdego dnia dajemy ludziom możliwość odkrywania siebie na nowo i przekraczania samych siebie.

Jesteśmy
musujący!

Oznacza energiczny, wesoły, inspirujący, bo Tupperware jest jasny, kolorowy i pełen energii. Naszą intencją jest codzienne emanowanie optymizmem i radością życia oraz inspirowanie innych do tego samego.

Jesteśmy
pomocny!

Jest synonimem wsparcia, zrozumienia, wiązania, ponieważ Tupperware wspiera kobiety i mężczyzn w dążeniu do tego, aby jak najlepiej wykorzystać siebie i swoje życie – dzień po dniu i na wiele różnych sposobów.

Jesteśmy
prawdziwy!

Znaczy znajomy, otwarty, ciepły, ponieważ Tupperware zawsze udawało się zachować autentyczność. Prawdziwe, uczciwe relacje to DNA naszej firmy, w której główną rolę odgrywa szacunek i wzajemny szacunek.

Zaczęło się od puszki z farbą…

Chemik Earl Tupper miał iskrę inspiracji podczas tworzenia form w fabryce tworzyw sztucznych wkrótce po Wielkim Kryzysie. Gdyby mógł zaprojektować hermetyczne uszczelnienie do plastikowych pojemników do przechowywania, takich jak te na puszce po farbie, mógłby pomóc zmęczonym wojną rodzinom zaoszczędzić pieniądze na kosztownych marnowaniu żywności.

Od zrewolucjonizowania gotowania w mikrofalówce, które pomaga głodnym czasu rodzinom szybciej i łatwiej przygotowywać zdrowe posiłki na stole, po uprawę warzyw w kosmosie z NASA, wszystko, co robimy, jest napędzane pragnieniem oszczędzania czasu, pieniędzy, miejsca, żywności i energii.

Dziś Tupperware nadal wprowadza innowacje z korzyścią dla ludzi i naszej planety. Jako wiodący globalny marketingowiec innowacyjnych produktów premium wielu marek, Tupperware Brands Corporation wykorzystuje metodę sprzedaży opartą na relacjach za pośrednictwem niezależnych sprzedawców liczących 3 miliony osób na całym świecie. Nasze marki i kategorie produktów obejmują rozwiązania zorientowane na projektowanie, przechowywanie i serwowanie w kuchni i domu poprzez markę Tupperware oraz produkty kosmetyczne i higieny osobistej oferowane przez marki Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

Nasza historia

Produkty marki Tupperware® zadebiutowały w 1946 roku, rozpoczynając rewolucyjny powojenny okres w historii. Od 60 lat produkty marki Tupperware ściśle podążają za trendami rollercoasterów, od ruchu podmiejskiego, przez feministyczną rewolucję lat 60., po lata 90., nieustannie dodając niepowtarzalny organizacyjny akcent do życia i kuchni w całym kraju.

Nasz cel, wizja i wartości

Zmieniając życia… jedno po drugiem

Wzrost Tupperware Brands wynika z ogólnoświatowej Siły Sprzedaży i od ponad 65 lat niezmiennie angażujemy się w Oświecanie, Kształcenie i Wzmacnianie pozycji kobiet i ich rodzin na całym świecie. Z pasją zmieniamy życie i wzbudzamy zaufanie u każdego z ponad 3 milionów członków naszego zespołu Sił Sprzedaży.

Dołącz do nas!

Z Tupperware możesz się rozwijać i czerpać z siebie to, co najlepsze. Naucz się swobodnie mówić przed innymi – w chronionym środowisku i wśród ludzi o podobnych poglądach. Dowiedz się, jak sprzedawać się lepiej i odnosić większe sukcesy dzięki szkoleniom. Najlepsze w tym jest to, że możesz również odczuć swój sukces finansowy. Zamiast płacić za coaching, możesz zarabić.

Tupperparty®

Nasze produkty potrafią więcej: Tupperware oferuje rozwiązania. Na praktycznie każdy problem domowy istnieje sprytna sztuczka, która ułatwi Ci życie. Podczas Party Tupperware, Konsultant nie tylko pokaże Ci aktualne oferty, ale również zainspiruje Cię.

Środowisko

Naszą wizją jest zwiększenie długowieczności naszej planety, naszych ludzi i społeczności, w których żyjemy i pracujemy poprzez znaczne zmniejszenie ilości produkowanej żywności i jednorazowych odpadów.

Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL