Bądź Gospodynią

Wybierz język

Dbamy o środowisko

Ochrona środowiska jest ważnym czynnikiem dla firmy Tupperware.

Tupperware pomoże Ci uniknąć marnotrawstwa w codziennym życiu. Oszczędzaj odpady opakowaniowe i zachowaj świeżość żywności. Wiele produktów jest objętych 30-letnią gwarancją Tupperware. Ze względu na trwałość produktów Tupperware nie ma potrzeby kupowania produktów zastępczych, co pozwala zaoszczędzić dodatkowe zasoby i chronić środowisko.

Tupperware to zamknięty system recyklingu. W przypadku roszczeń gwarancyjnych wadliwe produkty są zwracane do cyklu materiałowego w fabrykach Tupperware. W zależności od rodzaju tworzywa sztucznego są one dalej przetwarzane na inne produkty Tupperware lub rozdrabniane na granulat i przekazywane innym firmom zajmującym się przetwarzaniem tworzyw sztucznych.

Tupperware nie tylko oferuje ludziom szansę i możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Wspieramy także tych, którzy potrzebują pomocy, by wejść w życie codzienne na zasadzie równych szans. Od ponad 20 lat firma Tupperware wspiera organizacje charytatywne, zwłaszcza te, które działają na rzecz dobra i zdrowego rozwoju dzieci.

 

Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL