Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

4 SPOSOBY NA LINIĘ POJEMNIKÓW QUATRO

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Przedefiniuj swoje otoczenie dzięki żywej i uniwersalnej serii pojemników Quatro. Od organizacji kuchni, po szafki na bibeloty i przechowywanie biżuterii, te wskazówki dotyczące przechowywania i organizacji pomogą Ci uporządkować twoją przestrzeń.

1. Uczyń swoją kuchnię bardziej wydajną

Przygotowywanie posiłków w kuchni? Skorzystaj z serii Pojemników Quatro, aby zorganizować różne produkty spożywcze, takie jak sałatki, sałatki z makaronem, gulasze i inne. A może skorzystasz z pojemników Quatro, aby przechowywać zdrowe przekąski, takie jak nasiona i orzechy?

Pojemniki Quatro mogą być układane obok i jeden na drugim w lodówce lub szafkach. Możesz też schować jeden w drugi, gdy nie są używane, co daje więcej miejsca na półkach w kuchni.

Wskazówka: możesz również użyć Pojemników Quatro do transportu i przechowywania produktów sezonowych. #NoTimeToWaste

 

2. Uporządkuj sypialnię i garderobę

Jeśli Twoje Pojemniki Quatro nie są używane do pysznych przekąsek lub przygotowywania posiłków, wykorzystaj je w sypialni i / lub garderobie. Pojemnik Quatro 2,5 l jest idealny do przechowywania krawatów, pasków i szalików. Pojemnik Quatro 500 ml i Pojemnik Quatro 1,2 l są idealne do mniejszych drobiazgów i przedmiotów, takich jak spinki do mankietów, broszki i biżuteria.

Wskazówka: zanim włożysz ubrania z powrotem do szafy, użyj Quatro jako pojemnika na wszystkie rachunki, monety, klucze i inne przedmioty, które zgromadziłeś w kieszeniach w ciągu dnia.

3. Zrób porządek w gabinecie i pokoju zabaw

Gładkie wnętrze i część zewnętrzna Pojemników Quatro sprawia, że są one mniej podatne na zarysowania, a także są idealne miejscem do przechowywania biurowych spinaczy, długopisów i ołówków, a także kilku pysznych słodyczy, na które możesz podjadać przez cały dzień;)

Żywa i kolorowa seria Quatro to również idealne sposób na przechowywanie i organizację wszystkich dzieł sztuki i rękodzieł Twojego dziecka w pokoju zabaw, co oznacza, że mogą poświęcić więcej czasu na projekt artystyczny i mniej czasu na sprzątanie.

4. Podstawowe funkcje i nie tylko

Zabierz pojemniki Quatro na rodzinne wakacje, aby przechowywać przekąski w drodze lub przechowywać gry planszowe, które łatwo zgubić. Gdy wakacje dobiegną końca, możesz użyć pojemników Quatro jako pudełka na pamiątki, aby bezpiecznie przechować wszystkie ulubione rodzinne wspomnienia.

Wskazówka: jeśli lubisz pamiątki, zbierz coś sentymentalnego od każdego członka rodziny i zmień swój pojemnik Quatro w kapsułę czasu na 2020 rok. to będzie przygoda, gdy otworzysz ją za kilka lat!

Spodobała Ci się seria pojemników Quatro? Skontaktuj się z Konsultantem już dziś i dowiedz się, jak możesz ją zdobyć, ponieważ jest dostępna tylko przez ograniczony czas.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL