Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

DEKOROWANIE BABECZEK -PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Prawda, że dekorowanie babeczek jest najbardziej przyjemną czynnością podczas ich robienia?

Puść wodze fantazji i wyzwól swoją kreatywność, aby jak najpiękniej udekorować swoje ulubione babeczki. Dekorowanie babeczek jest również doskonałą okazją na dodanie spersonalizowanego, a przy tym smacznego akcentu. Niezależnie od tego, czy dekoracja ma być tematyczna czy całkowicie dowolna, poniżej znajdziesz wskazówki jak sprawić, aby były prawdziwym dziełem sztuki, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś.

Dekorowanie babeczek masą cukrową jest całkiem proste pod warunkiem, że posiadasz produkty Dekorator Tuba i Pisak Dekorator. Te dwa przydatne i poręczne w użyciu produkty Tupperware to pewna inwestycja, jeśli chodzi o zaoszczędzony czas podczas przygotowań oraz gwarancja, że proces wykonywania będzie łatwy, sprawny i bez zabrudzeń.

Zanim rozpoczniesz, poświęć chwilę na opracowanie planu działania: ile babeczek chcesz udekorować, czy masz jakieś ograniczenia czasowe i czy udekorowane babeczki, kiedy już będą gotowe, będą musiały być w jakiś szczególny sposób przechowywane…to tylko kilka punktów do wzięcia pod uwagę. Jeśli masz dużo babeczek do dekorowania, wybierz wersję lukrowania, która nie jest zbytnio skomplikowana.

Pamiętaj, że jeśli zamierzasz zaserwować babeczki następnego dnia, musisz przewidzieć co stanie się z lukrem, czy się on nie pokruszy lub w jakiś sposób nie zdeformuje (no chyba, że masz wystarczająco miejsca, aby je przechować w lodówce!).

Kiedy używać produktu Pisak Dekorator

Stwórz precyzyjne, delikatne wzorki dekoracyjne, które zaskoczą Twoich przyjaciół i rodzinę. Pozwól swojemu wewnętrznemu Picasso na wprawienie w ruch Dekoratora Pisak, który jest łatwy w użyciu i naprawdę nie przysporzy Ci bałaganu w trakcie dekorowania. Ciekawostką jest fakt, że do dekoracji możesz użyć różnorodnych łagodnych, płynnych substancji. Począwszy od lukru po roztopioną czekoladę – daj się ponieść swojej wyobraźni.

Kiedy używać produktu Dekorator Tuba

Dekorator Tuba powinien zostać Twoim najlepszym przyjacielem podczas dekorowania babeczek, jeśli chcesz, aby proces dekoracji przebiegł łatwo i szybko. Dzięki pięciu różnym wymiennym końcówkom, bez problemu będziesz mogła stworzyć różne wzory, dekoracyjne wariacje i gwiazdki. W zestawie dołączonym do Dekoratora Tuby znajdują się wymienne końcówki:

• W kształcie gwiazdki, która jest najbardziej popularną końcówką, jeśli chodzi o dekorowanie babeczek lukrem lub kremem. Można też z niej wykonać mini beziki.

• W kształcie różyczki idealnej do dekorowania babeczek kremem zarówno na wierzchu, jak i po bokach. Końcówka gwiazdki tworzy bardziej wyraziste kształty od tej w kształcie różyczki.

• W kształcie długopisu pozwalająca na perfekcyjne stworzenie napisów oraz na wykreowanie wzorków, serduszek czy kwiatków.

• W kształcie rozety, doskonale sprawdzająca się na „obrysowanie” krawędzi babeczek

• O krągłym kształcie, dzięki czemu wierzch babeczek, ciastek a w szczególności dużych ciast może być pokryty dużą zawartością masy, kremu czy lukru!

 

Aby rozpocząć dekorowanie, wystarczy wybrać odpowiednią końcówkę, dołączyć ją do Dekoratora Tuba, napełnić ulubionym nadzieniem i zacząć dekorować. Najlepszym i bezpiecznym sposobem na wypełnienie Dekoratora Tuby, jest umieszczenie go w Shakerze Plus 600 ml. Następnie, przy użyciu Neo Silikonowej Łyżki możesz delikatnie wkładać do niego krem lub lukier. Co ważne, jeśli chcesz wymienić końcówkę, nie musisz otwierać dekoratora.

Dowiedz się więcej jak używać produktów Pisak Dekorator i Dekorator Tuba, aby stworzyć zjawiskowe dekoracje nie tylko na babeczkach, lecz także na innych wypiekach! Obejrzyj nasze wskazówki i nie tylko, na załączonym filmiku.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL