Be a Hostess
Back

ECO+ by Tupperware – butelki dopasowane do Twoich potrzeb

Add to reading list

Butelki Aqua są ponadczasowe nie tylko ze względu na wygląd. Wyprodukowano je z wysokiej jakości materiałów, więc możesz korzystać z nich nieprzerwanie przez lata, w przeciwieństwie do jednorazowych tworzyw sztucznych. Butelki Aqua to seria ECO+, która została wykonana w 100% z certyfikowanych odnawialnych biomateriałów.

Wybierając butelki wielokrotnego użytku, oszczędzasz ponad 14 kg jednorazowego plastiku rocznie.

Nawadniaj się gdziekolwiek jesteś

Butelkę Aqua możesz zabrać ze sobą wszędzie, bez obawy o wylanie zawartości. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia komfortowe picie oraz wygodne przenoszenie. Bezpieczna zakrętka i szeroka antypoślizgowa podstawa sprawiają, że butelka jest wygodna w użyciu i można ją odstawić bez obawy przed rozlaniem. Szeroki otwór butelki ułatwi dodanie do napoju ulubionych dodatków, takich jak lód, owoce czy świeże zioła.

Korzystaj z butelki do woli, a kiedy osiągnie kres okresu użytkowania, możesz nam ją zwrócić, a my nadamy jej nowe życie – to jest nasza droga ku zrównoważonemu rozwoju.

Butelki Aqua zostały wykonane z plastikowych odpadów jednorazowego użytku, które w innym przypadku byłyby przeznaczone do utylizacji. Materiały są rozbijane do poziomu molekularnego, a następnie przetwarzane w wysokiej jakości tworzywo sztuczne nadające się do kontaktu z żywnością oraz do wielokrotnego użytku. Butelki to nie jedyne produkty Tupperware wytwarzane z odnawialnych materiałów, seria ECO+ to również słomki, kubki, pojemniki na lunch oraz wiele innych.

Seria ECO+ – jaką butelkę wybrać?

Niezależne od tego, czy jesteś w centrum fitness, w biurze, w podróży lub w domu, nawadnianie organizmu jest podstawą utrzymania dobrego stanu zdrowia. Sprawdź, która butelka na wodę będzie najbardziej pasowała do Twojego stylu życia.

• 1,5 l: Lubisz ćwiczenia siłowe? Twój organizm podczas zajęć takich jak podnoszenie ciężarów, pilates lub joga potrzebuje dużej ilości wody. Podczas Twoich treningów niezastąpiona będzie duża butelka, która zapewni Ci odpowiednie nawodnienie.

• 1 l: Niezastąpione wyposażenie podczas wędrówki czy biegu w terenie. Ergonomiczny kształt sprawia, że butelka nie wypada z rąk podczas gwałtownych ruchów, a szczelna pokrywka umożliwia bezpieczny transport napoju.

• 750 ml: Lekka i bardzo poręczna – świetnie nadaje się na poranny jogging, czy rowerowe przejażdżki. Butelka pasuje do większości uchwytów na bidon. Idealna do szkoły lub do pracy, dzięki dużej pojemności częsta dolewka nie będzie Ci potrzebna.

• 500 ml: Wystarczająco lekka, aby można było ją włożyć do torebki. Możesz zabrać ją ze sobą na spacer, spotkanie towarzyskie czy przerwę obiadową w pracy.

Wskazówka: Nie zapomnij o swoich najbliższych! Zapewnienie dziecku odpowiedniego nawodnienia może być prostsze, niż myślisz. Butelki Tuptusie o oryginalnych kształtach sprawią, że Twój maluch poczuje się silny jak Dinozaur lub będzie z wodą za pan brat tak jak Pingwin.

Add to reading list Print article
Odkryj nasze produkty w najnowszym katalogu Wiosna Lato 2021
Show me
Payment Methods
Shipping
Secure shopping
  • Fast delivery
  • Buyer Protection & data protection
  • Secure payment with SSL encryption