Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

INTELIGENTNE PRODUKTY DO ORGANIZACJI TWOJEJ KUCHNI

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Bez względu na wielkość kuchni utrzymanie porządku może być wyzwaniem. Od przechowywania niezbędnych przyborów kuchennych po pojemniki na małe produktów żywnościowe – oto wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swoją organizację kuchenną na wyższy poziom.

Centralne miejsce na wszystkie Twoje przybory kuchenne

Jeśli kiedykolwiek spędziłeś ponad dwie minuty gorączkowo przeszukując szuflady kuchenne w poszukiwaniu jednego przyboru kuchennego, który zawsze wydaje się błądzić, Wysoki Pojemnik na Akcesoria Neo będzie rozwiązaniem.

Ten sprytny pojemnik do przechowywania pasuje do każdego rogu i zapewnia, że przybory kuchenne są zawsze na wyciągnięcie ręki, bez przeszkadzania. Pojemnik na Akcesoria jest również bardzo łatwy do czyszczenia, ponieważ organizacja domu i czystość idą w parze;)

 

Dłużej utrzymuj świeżość cebuli i ziemniaków

Znalezienie idealnego miejsca do przechowywania ziemniaków może być trudne, szczególnie w mniejszych kuchniach. Ziemniaczana Spiżarenka zapewnia dobrze wentylowane i ciemne warunki, takie jakich potrzebują ziemniaki.

Cebulową Spiżarenkę, czyli pojemnik do przechowywania cebuli i czosnku można układać bezpośrednio na Ziemniaczanej Spiżarence lub obok niej. Zapewnia on super miejsce na dłuższą żywotność cebuli i czosnku.

Wskazówka: dzięki wentylowanej pokrywie i nieprzezroczystej konstrukcji Ziemniaczanej Spiżarenki, kiełkowanie ziemniaków i tworzenie się solaniny są zminimalizowane.

Ekologiczne rozwiązanie dla resztek organicznych

Oddzielanie bioodpadów od zwykłych odpadów jest łatwym sposobem na prowadzenie bardziej zrównoważonego stylu życia i właśnie do tego został zaprojektowany Neo Pomocnik. #NoTimeForWaste

Kompaktowy i zajmujący mało miejsca Neo Pomocnik może zmieścić się w rogu, nad zlewem lub w dowolnym miejscu w kuchni. Przygotowujesz obiad z rodziną? Wsuń Neo Pomocnik na najbliższą szufladę i wrzuć skórki warzywne do środka! Gdy skończysz, nie musisz się już martwić o długie porządki, Neo Pomocnik zapewnia, że Twoje powierzchnie pozostaną czyste i nieskazitelne, tak jak lubisz 😉

Wskazówka: pokrywa Neo pomocnika dobrze ukrywa zapach odpadów organicznych, pozostawiając kuchnię tak czystą, jak ją zostawiłeś.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL