Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

JAK ODNALEŹĆ W SOBIE UKRYTY TALENT I W PEŁNI GO WYKORZYSTAĆ

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Zamień swój naturalny talent w cenną umiejętność

Każdy z nas ma potencjał. Poniżej kilka rad jak go odkryć!

Rozpoznaj swój ukryty talent

Pomyśl o swoich pasjach czy zainteresowaniach z dzieciństwa i zacznij je wdrażać teraz, kiedy jesteś dorosły. Oddaj się aktywnościom zewnętrzynym, publicznym przemówieniom, zajęciom artystycznym czy gotowaniu.  Zobacz, które czynności sprawiają Ci autentyczną radość i satysfakcję, a następnie zacznij je w sobie pielęgnować oraz rozwijać.

Twoja wyjątkowa podróż

Dwa najważniejsze dni w Twoim życiu, to dzień Twoich urodzin i dzień w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego się urodziłes” —Mark Twain.

Co sprawia, że Twoja podróż jest wyjątkowa? Czy z natury jesteś osobą towarzyską, której łatwo przychodzi nawiązywanie kontaktów z nowymi osobami?

Czy Twoje doświadczenie w kuchni skłoniło Cię do opracowania własnych autorskich przepisów i sztuczek kuchennych, którymi warto się podzielić?  

Zaprezentuj swoje unikalne umiejętności! Odważ sie być wyjatkowy!

Pielęgnuj swój talent

Talent jest takim nieoszlifowanym diamentem, który brylantem staje się dopiero, gdy wpłynie na niego doświadczenie. Jak go pielęgnować?

 

  • Poszukaj możliwości czy sprzyjających okazji aby swoje umiejętności realnie wdrożyć w życie.
  • Praktykuj i prezentuj swoje zdolności w różnym otoczeniu, w środowisku nowych osób, pokaż się światu.
  • Uzyskaj informację zwrotną od przyjaciół, którzy widzą Twoje talenty i zachęcą Cię do dalszego rozwoju.

 

 

Znajdź mentora

Rolą dobrego mentora jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które przyczynią się do Twojego rozwoju. Ważne zatem, aby wybrać takiego, który poprowadzi Cię przez obszary zgodne z Twoimi zainteresowaniami. 

Załóżmy, że chcesz rozwinąć swoje umiejętności przed grupą niedawno poznanych znajomych  pokazując im  jak przygotować pyszne ciasto, ale nie masz bladego pojęcia od czego zacząć.

Konsultant Tupperware będzie idealnym mentorem, który wprowadzi Cię w świat Tupperware, zapozna z marką, wesprze i pomoże w przygotowaniu Twojego własnego Tupperware Party !

Wyraź swój talent

Gdyby talent był diamentem, to wyrażanie siebie byłoby światłem, którego blask mogą zobaczyć wszyscy.

Nie popełnij błędu ukrywania swojego talentu wewnątrz siebie, w ciemności, zakładając, że z pewnością nikt nie jest zainteresowany tym co masz do zaoferowania.

W Tupperware od zawsze byliśmy czujni jeśli chodzi o poszukiwanie wyjątkowych osób, których unikatowe umiejętności i zakorzeniony lecz nieodkryty jeszcze talent wpłynął na uczynienie świata lepszym.

Twoja podróż rozpoczyna sie od teraz!

Wykorzystaj swój ukryty talent poprzez dołączenie do rodziny Tupperware.

Jako członek społeczności Tupperware, otrzymasz wspracie w postaci programów szkoleniowych oraz zasobów, które w pełni pomogą rozwinąć Twój potencjał.

Zacznij od dzisiaj !

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL