Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA KONSULTANTA TUPPERWARE

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

W obecnych czasach, wiele z nas rozważa zmiany w życiu prywatnym i zawodowym. Zastanawiałaś się kiedyś, jakby to było, gdyby zrobić to na własnych warunkach, z marką, którą znasz i której ufasz?

Tupperware jest zawsze z Tobą

Sprawimy, że łatwo Ci będzie pracować, wtedy gdy będziesz mieć na to czas – dzięki nam pracujesz, kiedy chcesz, nawet jeśli masz inną pracę, a z nami chcesz tylko zarobić trochę dodatkowej gotówki na wymarzone rzeczy do domu lub rodzinne wakacje. Kiedy jesteś sama sobie szefem, ustalasz własne godziny pracy, tym samym znajdując czas dla swojej rodziny – i dla SIEBIE! A najlepsze jest to, że stajesz się częścią czegoś większego – częścią globalnej sieci przyjaciół Tupperware, którzy są naprawdę prawie jak rodzina.

Przekonaj się sama. Zobacz jak wygląda dzień z życia Konsultanta Tupperware

Piątek, 6:30 rano: dzwoni budzik a ja otwieram oczy, myśląc tylko o jednym: kawa.

7:00 rano: Kiedy popijam kawę i szykuję dzieci do wyjścia, w głowie układam szczegóły wieczornego Party Tupperware. Wszystko już mam prawie ustalone z Gospodynią od środowego wieczoru. Ustaliłyśmy, co będziemy prezentować. Moja torba Tupperware jest spakowana ze wszystkim, czego będę potrzebować. Jedno z moich dzieci nie może znaleźć swojego plecaka. Wzdycham i idę na górę, żeby pomóc mu poszukać.

8:30 am: Wszyscy wychodzimy z domu – mój mąż zabiera dzieci do szkoły, a ja jestem w drodze do swojej pracy na pół etatu jako pielęgniarka. 

12:30 po południu: Wracam do domu i sprzątam dom oraz dokańczam tort na wieczorne Party. Przysiadam na chwilę, żeby zjeść niewielki lunch.

1:30 po południu: Moje najstarsze dziecko wraca do domu ze szkoły i siadamy wspólnie coś przekąsić, żeby mogło mi opowiedzieć o swoim dniu. Potem ma terapię z powodu swojej niepełnosprawności ruchowej. Wraz z jego terapeutą robimy wielkie postępy, pomimo jego trudności z jakimi się musi mierzyć. Jestem z niego taka dumna i taka szczęśliwa, że stać nas na tę terapię dzięki moim dodatkowym dochodom!

 3:30 po południu: Idziemy odebrać jego młodszą siostrę ze szkoły. Moja córka nazywa nasz wspólny czas po szkole “Czasem dziecka”, a mój mąż jak tylko wraca z pracy do domu, dołącza do zabawy.

5 po południu: Teraz jest MÓJ czas. Potrzebuję chwili, żeby złapać oddech. Potem sprawdzam podwójnie i upewniam się, czy mam wszystko, czego potrzebuję na Party: katalogi, ulotki, formularze – o tak, wszystko jest gotowe.

5:30 po południu: Zabieram mojego syna na trening sportowy. Dzięki temu mam godzinę dla siebie, aby zapoznać się z nowymi produktami w przewodniku bądź na stronie internetowej lub omówić je z Gospodynią na kolejne Party. Uwielbiam to, że do wszystkiego mam dostęp ze swojego smartfona. Cały świat jest moim biurem 🙂 

6:30 po południu: Rodzina je razem obiad, a ja zaczynam się ekscytować nadchodzącym, wieczornym Party.

7 wieczorem: Jadę na Party. Uwielbiam ten czas tylko dla siebie i uczucie, kiedy z funkcji żony i matki przechodzę w tryb bizneswoman.

8 wieczorem: Party zapowiada się świetnie. Jestem w swoim żywiole: pokazuję produkty, przedstawiam oferty i z pewnością siebie odpowiadam na pytania. Moja Gospodyni jest zadowolona, co mnie bardzo cieszy, że i ona i jej przyjaciele, mają dobry czas.

11:30 wieczorem: Wracam z Party, zmęczona, ale pełna energii! Przed położeniem się do łóżka, kończę dzień z filiżanką herbaty ziołowej.

P.S. W obecnych czasach, z powodu pandemii COVID-19, musieliśmy przenieść Party online. Ale takie są zalety pracy w Tupperware – elastyczne podejście i dostosowanie się do prawie każdej sytuacji. Wirtualne Party Tupperware ożywa dzięki postom, filmom online, poradom oraz wpisom w mediach społecznościowych. Najważniejsze jest to, że mam wsparcie i potrzebne narzędzia, które ułatwiają mi pracę oraz komunikację. A moje koleżanki z Tupperware są najlepsze. Wszyscy razem przechodzimy przez ten trudny okres…i myślę, że dzięki temu jesteśmy jeszcze zżyci niż dotychczas. Nie możemy się doczekać, kiedy znów będziemy mogli organizować Party na żywo i osobiście, ale póki co robię wszystko, co w mojej mocy, by dobrze się bawić, uczyć się nowych rzeczy… i co najlepsze, zarabiać pieniądze, by pomóc mojej rodzinie.

Zainteresowana, aby Tupperware stało się również częścią Twojego codziennego życia? Odwiedź nasz tę stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL