Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

KUCHCIK PLUS

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Nowy rok, nowe wyzwania w kuchni. Kuchcik Plus jest tutaj, aby pomóc spełnić wszystkie Twoje marzenia dotyczące gotowania i pieczenia. Dzięki innowacyjnemu systemowi 2-biegowemu i ulepszonej pokrywie ułatwiającej obsługę, przyszłość wygląda jasno i oh – tak pysznie 😉

Każda chwila jest ważna

Od planowania rocznych zajęć szkolnych dla dzieci, do tworzenia i utrzymania swoich ekscytujących noworocznych postanowień, czas nigdy nie był bardziej cenny! Jeśli szukasz narzędzia do pieczenia i gotowania, które nadąży za Tobą, to właśnie Kuchcik Plus.

Od ubijania śmietany i białek jaj, po mieszanie ciasta, możesz wszystko wykonać z Kuchcikiem Plus. Aby zmniejszyć opór podczas mieszania, po prostu obróć pokrętło z biegu I na bieg II i obserwuj jak Kuchcik Plus miesza składniki z maszynową mocą, bez potrzeby używania prądu 😉

Sekret jego budowy

Biegi Kuchcika Plus są zaprojektowane tak, aby dostosować najlepszą moc w zależności od zadania. Bieg I jest szybszy i może być używany do wymagających napowietrzenia i lekkich produktów, takich jak białka jaj, bita śmietana i omlety. Bieg II jest wolniejszy i lepiej nadaje się do ciasta, bezy i gęstszych składników, które wymagają większej mocy.

Pokonaj wyzwania z łatwością

Naucz się w 2020 roku przepisów z Twojej listy. Kuchcik Plus wykona pracę z wieloma produktami, a jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się w mniejszych kuchniach i zaoszczędzi cenne miejsce na półce. Gdy już udoskonalisz te przyciągające tłumy przepisy, zabierz je ze sobą na kolejne spotkanie rodzinne lub podziel się nimi z przyjaciółmi podczas kolejnego Party.  #SharingIsCaring

Inspiracja przepisowa: Chcesz opanować nowe popisowe danie? Użyj swojego Kuchcika Plus do zrobienia pikantnego domowego majonezu, bezy, a nawet wytrawnego ciasta – pozwól swojej wyobraźni zaszaleć.

Więcej rodzinnej zabawy w kuchni

Równoważenie przygotowań jedzenia z czasem spędzonym z rodziną wymaga pewnej kreatywności, szczególnie w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Dzięki ulepszonej pokrywie ułatwiającej obsługę oraz łatwemu w obsłudze systemowi dwóch biegów, Kuchcik Plus jest idealnym produktem do stawiania na blacie kuchennym i uczenia dzieci, jak zabawne i łatwe jest przygotowywanie ulubionych przepisów.

Kuchenna wskazówka: Jedzenie to wspomnienia, więc dlaczego nie zrobić nowych wspomnień związanych z jedzeniem, gdziekolwiek jesteś, z Kuchcikiem Plus u boku. Kuchcik Plus może być używany przez prawie każdego, prawo- lub leworęcznego, przez przyjaciela i rodzinę, z wygodą i przyjemnością.

Opanuj do perfekcji swoje kuchenne umiejętności

Podsumowując, Kuchcik Plus został zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Możesz użyć Kuchcika Plus do mierzenia, nalewania i mieszania dowolnych przepisów, na które masz ochotę!

Co więcej, możesz udoskonalić swoje kuchenne umiejętności, w bardzo krótkim czasie. Kuchcik Plus jest łatwy w montażu i demontażu, co oznacza mniej czasu na pakowanie i więcej czasu na życie.

Szukasz bardziej użytecznych produktów do wykorzystania w całym domu? Dowiedz się więcej o naszej ofercie już dziś.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL