Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA | BEZPIECZEŃSTWO W CZASACH KORONAWIRUSA

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

W Tupperware kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych Konsultantów i Gospodyń biorąc pod uwagę obecną sytuację, w której się wszyscy znaleźliśmy. Bardziej niż kiedykolwiek ważne jest dla nas, abyś zadbała zarówno o siebie, jak i o pozostałych członków społeczności, przestrzegając wszelkich wytycznych i ograniczeń nałożonych przez rząd i lokalne władze.

Jako Tupperware wierzymy, że dostępność i oferta naszych najlepszych produktów oraz dostarczanie proponowanych rozwiązań, stanie się bardzo korzystne w życiu codziennym, zwłaszcza w sytuacji, która tak drastycznie się zmieniła. Faktem jest, że wszyscy się w niej znaleźliśmy, ale solidarnie przestrzegamy reguł społecznego dystansu i unikaniu spotkań, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Czy nadal mogę organizować party Tupperware?

Tak!

Party, spotkania, meetingi Tupperware nie muszą obecnie odbywać się osobiście. Można je przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Istnieje wiele ciekawych sposobów na spotkania online za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak również innych dostępnych platform komunikacji. Podczas takiej formy spotkań można też wprowadzić element zabawy. Pomyśl o zorganizowaniu czy dołączeniu do Party pod hasłem „Piżama Party Tupperware” lub dołącz do warsztatów kulinarnych z Tupperware online.

Czy nadal mogę być Gospodynią party Tupperware?

Oczywiście!

Skontaktuj się z Liderem lub Menadżerem Tupperware z Twojej okolicy, aby zorganizować Party online, na które możesz zaprosić znajomych, przyjaciół i rodzinę, aby dołączyli online do wspólnej zabawy. Jako Konsultant możesz zaproponować różne pomysły na takie spotkania; utworzyć zamknięte wydarzenie na Facebooku, zrobić połączenie konferencyjne Zoom, połączenia live na Facebooku czy Messengerze, Skypie lub innych. W dalszym ciągu będziesz mogła otrzymywać prezenty – Podziękowania dla gospodyń. Sprawdź aktualną ofertę, aby dowiedzieć się co czeka na Ciebie w tym miesiącu.

Czy nadal mogę wziąć udział w Party Tupperware?

Oczywiście, że możesz!

Aby dołączyć do Party online, skontaktuj się po prostu ze swoim lokalnym Menadżerem. Być może jest on właśnie na etapie jego organizacji. Jeśli nie, rozważ zrobienie własnego spotkania online, na które zaprosisz przyjaciół i rodzinę!

Czy wciąż mogę kupować produkty Tupperware?

Jak najbardziej!

Posiadamy w swojej ofercie wiele produktów, które z pewnością okażą się przydatne i użyteczne nie tylko w obecnej sytuacji, lecz także w przyszłości również. Nasza seria Ventsmartów, czyli pojemników do przechowywania warzyw, owoców i ziół utrzyma ich świeżość na dłużej. Mamy też doskonałe rozwiązania do przechowywania pozostałości z jedzenia. Należą do nich pojemniki z serii Cristallo, Mega Trójka, Niezbędna Trójka czy Świeża Czwórka. Natomiast Pojemniki do mrożenia optymalizują bezpieczne przechowywanie mrożonych posiłków i potraw. Zajrzyj do naszego katalogu lub skontaktuj się z Liderem lub Menadżerem Tupperware z okolic Twojego miejsca zamieszkania, aby poznać możliwości zamówienia naszych produktów (być może akurat będą organizować spotkanie online, do którego będziesz mogła z pewnością dołączyć!).

Czy nadal mogę zostać Konsultantem Tupperware?

Tak!

Obecna sytuacja, może być doskonałym momentem na rozpoczęcie przygody, jako Konsultant Tupperware; dodatkowy dochód, praca z domu, zarządzanie własnym czasem, możliwość kontaktu z innymi, organizowanie różnego typu spotkań Tupperware poprzez media społecznościowe. Możliwości są nieograniczone, a my jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć i pomóc Ci zacząć działać!

 

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL