Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

PIKNIK Z KOLEKCJĄ ALOHA

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Świętuj nadejście wiosny i pięknej pogody, wykorzystując ten czas na różnego typu aktywności na świeżym powietrzu, na przykład na: piknik na łonie natury. Weź na niego tylko to co jest Ci niezbędne zgodnie z ideą #NoTimeToWaste. Poniżej znajdziesz 5 praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zaplanować piknik przyjazny środowisku z wykorzystaniem produktów z kolekcji Aloha.

1. Przygotuj się

Zadbaj o zachowanie świeżości swoich produktów żywnościowych podczas pikniku w upalne dni. Doskonałym i praktycznym rozwiązaniem są Miski Aloha. Ich okrągły kształt ułatwi ustawianie ich w torbie piknikowej nie zajmując dużo miejsca, a 1 klasa szczelności pokrywek sprawi, że produkty będą hermetycznie przechowane i dodatkowo bezpieczne w transporcie Ważną cechą jest też kompaktowe przechowywanie misek. W kolekcji misek Aloha znajdują się:

  • Miska Aloha 450 ml na małe produkty typu pomidorki koktajlowe, truskawki czy czereśnie. Można również w nią zapakować dodatki do sałatek: grzanki, pestki dyni czy słonecznika.
  • Miska Aloha 1l na przystawki lub gotowe sałatki.
  • Miska Aloha 2l na małe desery lub pokrojone kawałki owoców.
  • Miska Aloha 4l na duże sałatki lub owocowy poncz.
  • Miska Aloha 7.5l na chleb, chałki, croissanty. Można miskę również wypełnić lodem i trzymać w niej chłodne napoje dla dzieci.

Wskazówka: Zaplanuj wszystko z wyprzedzeniem! Napisz sobie lub wydrukuj przepisy na piknikowe potrawy oraz zrób listę uczestników – wszystko po to, aby nie kupić za dużo produktów i nie przygotowywać jedzenia w nadmiarze, które mogłoby się potem zmarnować.

2. Powiedz „TAK” słomkom wielokrotnego użytku

Fajnie i modnie jest posiadać własną Eco Straw Słomkę wielokrotnego użytku. Korzyścią nie tylko jest bezpieczeństwo w jej używaniu, ale również świadomość faktu, że nie trafi ona do oceanu. Eco Straw Słomka sprawdzi się doskonale nie tylko na pikniku, ale również podczas podróży, ponieważ posiada szczoteczkę do czyszczenia, dzięki czemu słomka pozostanie utrzymana w czystości.

3. Wybierz talerze i sztućce wielokrotnego użytku

Talerze i sztućce to z reguły zawsze najcięższe produkty w torbie piknikowej, zwłaszcza jeśli niesiesz taką torbę na ramieniu do docelowego miejska piknikowego. Dobrym rozwiązaniem będą Talerze Aloha oraz Nowa Fala Sztućce – lekkie, wykonane z trwałego tworzywa wielokrotnego użytku w przepięknych, egzotycznych kolorach. Stanowią doskonałą alternatywę dla plastikowych czy papierowych produktów służących do jednorazowego wykorzystania.

4. Własnoręcznie przygotowane napoje

Miskę Aloha 4 l możesz w łatwy sposób wykorzystać do przygotowania własnego owocowego ponczu lub napoju owocowego z plastrami lub kawałkami świeżo pokrojonych sezonowych owoców. Pamiętaj o zabraniu również Nowa Fala Kubków Piknikowych i Butelek Aqua, aby każdy z uczestników mógł je wypełnić napojem, co zapewni im orzeźwienie i nawodnienie organizmu przez cały dzień.

Wskazówka: Przygotowując domowe napoje z owocami, wybieraj zawsze te sezonowe, z rodzimych upraw i zakupione u lokalnych dostawców #NoTimeToWaste

5. Zostaw miejsce piknikowe takim jakie je zastałaś

Przed opuszczeniem miejsca piknikowego pamiętaj, aby po sobie posprzątać i nie zostawić żadnych śmieci czy resztek żywności. Wykorzystaj w tym celu puste Miski Aloha, w które zapakujesz pozostałości jedzenia lub niepotrzebne odpadki, jeśli w pobliżu nie ma kosza na śmieci.

Szukasz więcej wskazówek na piknik, z których możesz skorzystać podczas upalnego lata? Co powiesz na kreatywne pomysły perfekcyjnego spakowania swojej torby piknikowej?

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL