Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

POWRÓT DO SZKOŁY? BEZSTRESOWY, KIEDY MASZ PLAN.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Szkolne mundurki, spakowane lunche, przekąski, nowe przybory szkolne, tornistry, plecaki…lista jest nieskończenie długa i wciąż się będzie się rozciągać aż do końca wakacji, kiedy to nagle dopadnie nas stres związany z powrotem naszych pociech do szkoły.  W tym roku zachowaj spokój z pomocą od Twoich Przyjaciół Tupperware Na Zawsze (TFF=Tupperware Friends Forever). Jesteśmy tutaj z produktami, poradami i wskazówkami, które pozwolą Ci się zrelaksować i cieszyć się ostatnimi dniami wakacji.

Zdrowy posiłek w wygodnym pojemniku

Zacznij od Pojemnika na przekąski, który ułatwi Ci przygotowanie przekąsek na lunch! Niewielki, ale lekki i poręczny, z łatwością zmieści się w plecakach szkolnych dzieci, aby mogły go z przyjemnością wykorzystać w czasie szkolnej przerwy na lunch. Dzięki trzem oddzielnym przegródkom jedzenie zawsze pozostanie świeże, nie stykając się ze sobą, w przeciwieństwie do tradycyjnego pudełka na lunch. To doskonały sposób na ochronę kruchej, zdrowej żywności przed zgnieceniem na przykład podczas wysiadania z autobusu! Wytrzymała obudowa oraz szczelna pokrywka zapewnią bezpieczny transport aż do momentu usłyszenia szkolnego dzwonka.

Na placu zabaw lub w szkolnej stołówce można łatwo zdjąć pokrywkę z pojemnika, aby Twoja pociecha mogła radośnie zagłębić się w tropikalną mieszankę owoców, słupki marchewek czy mini wrapy lub naleśniki. Natomiast podczas weekendów lub w domu nie muszą leżeć bezużyteczne aż do poniedziałku – mogą posłużyć do przechowania popołudniowej przekąski, typu popcorn, cukierków, orzeszków, suszonych owoców czy migdałów, które miło się podjada podczas oglądania ulubionego serialu w telewizji.

Kolejny, uwielbiany przez wszystkich lunch to: kanapki! Zestaw: Muszelki 3 sztuki – składa się z jednoczęściowych, wygodnych pojemników, które łatwo się otwierają, a jednocześnie pozostają szczelne po zamknięciu. Tosty, mini pączki i kanapki idealnie można ułożyć w tej największej Muszelce. Natomiast mniejsze pojemniczki świetnie nadadzą się na borówki, maliny, ciasteczka, chipsy bananowe czy orzechy.

Wskazówka: Oto jedna z przekąsek, którą Twoje dzieci niechętnie podzielą się ze szkolnymi kolegami – Czekoladowe Kulki Energetyczne. Najmłodsi, zdają sobie sprawę, że te słodkie przysmaki są dla nich naprawdę zdrowe: bo nadziewane płatkami owsianymi i nasionami chia, zapewnią im energię aż do obiadu. A przygotowanie całego przepisu zajmuje jedyne 15 minut.

Ugaś pragnienie

Napełnianie umysłu nowymi informacjami to pracochłonne zadanie! I wymaga odpowiedniego nawodnienia. Butelki wielokrotnego użytku to droga, którą należy wskazać dzieciom, kiedy poczują się spragnione. Nasze Butelki Aqua są przyjazną środowisku alternatywą dla butelek jednorazowego użytku i starczą na wiele szkolnych lat. Dzięki praktycznej nakrętce z dziubkiem i ergonomicznemu kształtowi butelki, łatwo utrzymają się również w małych dłoniach ucznia.

 

Wskazówka: Teraz gdy już czujesz się pewniej w kwestii powrotu do szkoły, jesteśmy tu po to, aby podać Ci inspirujące przepisy, które możesz wykorzystać w czasie trwania roku szkolnego i nie tylko. Wypróbuj ten Posiłek w 15 Minut, który został skomponowany tak, aby cała rodzina była zadowolona (nawet w przypadku tych najbardziej wybrednych!).

Oddychaj!

Poczuj, jak Twoje “zmartwienia organizacyjne” odpływają wraz z użyciem produktów Tupperware.

Wskazówka: Szukasz pomysłu na szybki lunch? Ten Pomidorowy Tian, zadowoli wszystkich, a do jego wykonania potrzeba tylko kilku składników i niewiele czasu na przygotowanie. 

Jesteś już w pełni gotowa – teraz, gdy w pierwszym dniu nowego roku szkolnego zadzwoni szkolny dzwonek, możesz dumnie pomachać swoim pociechom, z pełną świadomością, że zapewniłaś im zdrowe przekąski, bezpiecznie przechowane w naszych pojemnikach, których nie mogą się doczekać, aby otworzyć! 

A teraz, gdy dzieci nie ma w domu, może masz ochotę spróbować czegoś nowego! Współpraca z Tupperware może zapewnić Ci swobodę i elastyczne godziny pracy oraz zarabianie dodatkowych pieniędzy. A ponadto będziesz sama sobie szefem. Dowiedz się więcej o tym, jak zostać Konsultantem Tupperware, zaglądając tutaj.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL