Be a Hostess
Back

POWRÓT DO SZKOŁY? BEZSTRESOWY, KIEDY MASZ PLAN.

Add to reading list

Szkolne mundurki, spakowane lunche, przekąski, nowe przybory szkolne, tornistry, plecaki…lista jest nieskończenie długa i wciąż się będzie się rozciągać aż do końca wakacji, kiedy to nagle dopadnie nas stres związany z powrotem naszych pociech do szkoły.  W tym roku zachowaj spokój z pomocą od Twoich Przyjaciół Tupperware Na Zawsze (TFF=Tupperware Friends Forever). Jesteśmy tutaj z produktami, poradami i wskazówkami, które pozwolą Ci się zrelaksować i cieszyć się ostatnimi dniami wakacji.

Zdrowy posiłek w wygodnym pojemniku

Zacznij od Pojemnika na przekąski, który ułatwi Ci przygotowanie przekąsek na lunch! Niewielki, ale lekki i poręczny, z łatwością zmieści się w plecakach szkolnych dzieci, aby mogły go z przyjemnością wykorzystać w czasie szkolnej przerwy na lunch. Dzięki trzem oddzielnym przegródkom jedzenie zawsze pozostanie świeże, nie stykając się ze sobą, w przeciwieństwie do tradycyjnego pudełka na lunch. To doskonały sposób na ochronę kruchej, zdrowej żywności przed zgnieceniem na przykład podczas wysiadania z autobusu! Wytrzymała obudowa oraz szczelna pokrywka zapewnią bezpieczny transport aż do momentu usłyszenia szkolnego dzwonka.

Na placu zabaw lub w szkolnej stołówce można łatwo zdjąć pokrywkę z pojemnika, aby Twoja pociecha mogła radośnie zagłębić się w tropikalną mieszankę owoców, słupki marchewek czy mini wrapy lub naleśniki. Natomiast podczas weekendów lub w domu nie muszą leżeć bezużyteczne aż do poniedziałku – mogą posłużyć do przechowania popołudniowej przekąski, typu popcorn, cukierków, orzeszków, suszonych owoców czy migdałów, które miło się podjada podczas oglądania ulubionego serialu w telewizji.

Kolejny, uwielbiany przez wszystkich lunch to: kanapki! Zestaw: Muszelki 3 sztuki – składa się z jednoczęściowych, wygodnych pojemników, które łatwo się otwierają, a jednocześnie pozostają szczelne po zamknięciu. Tosty, mini pączki i kanapki idealnie można ułożyć w tej największej Muszelce. Natomiast mniejsze pojemniczki świetnie nadadzą się na borówki, maliny, ciasteczka, chipsy bananowe czy orzechy.

Wskazówka: Oto jedna z przekąsek, którą Twoje dzieci niechętnie podzielą się ze szkolnymi kolegami – Czekoladowe Kulki Energetyczne. Najmłodsi, zdają sobie sprawę, że te słodkie przysmaki są dla nich naprawdę zdrowe: bo nadziewane płatkami owsianymi i nasionami chia, zapewnią im energię aż do obiadu. A przygotowanie całego przepisu zajmuje jedyne 15 minut.

Ugaś pragnienie

Napełnianie umysłu nowymi informacjami to pracochłonne zadanie! I wymaga odpowiedniego nawodnienia. Butelki wielokrotnego użytku to droga, którą należy wskazać dzieciom, kiedy poczują się spragnione. Nasze Butelki Aqua są przyjazną środowisku alternatywą dla butelek jednorazowego użytku i starczą na wiele szkolnych lat. Dzięki praktycznej nakrętce z dziubkiem i ergonomicznemu kształtowi butelki, łatwo utrzymają się również w małych dłoniach ucznia.

 

Wskazówka: Teraz gdy już czujesz się pewniej w kwestii powrotu do szkoły, jesteśmy tu po to, aby podać Ci inspirujące przepisy, które możesz wykorzystać w czasie trwania roku szkolnego i nie tylko. Wypróbuj ten Posiłek w 15 Minut, który został skomponowany tak, aby cała rodzina była zadowolona (nawet w przypadku tych najbardziej wybrednych!).

Oddychaj!

Poczuj, jak Twoje “zmartwienia organizacyjne” odpływają wraz z użyciem produktów Tupperware.

Wskazówka: Szukasz pomysłu na szybki lunch? Ten Pomidorowy Tian, zadowoli wszystkich, a do jego wykonania potrzeba tylko kilku składników i niewiele czasu na przygotowanie. 

Jesteś już w pełni gotowa – teraz, gdy w pierwszym dniu nowego roku szkolnego zadzwoni szkolny dzwonek, możesz dumnie pomachać swoim pociechom, z pełną świadomością, że zapewniłaś im zdrowe przekąski, bezpiecznie przechowane w naszych pojemnikach, których nie mogą się doczekać, aby otworzyć! 

A teraz, gdy dzieci nie ma w domu, może masz ochotę spróbować czegoś nowego! Współpraca z Tupperware może zapewnić Ci swobodę i elastyczne godziny pracy oraz zarabianie dodatkowych pieniędzy. A ponadto będziesz sama sobie szefem. Dowiedz się więcej o tym, jak zostać Konsultantem Tupperware, zaglądając tutaj.

Add to reading list Print article
Odkryj nasze produkty w najnowszym katalogu Wiosna Lato 2021
Show me
Payment Methods
Shipping
Secure shopping
  • Fast delivery
  • Buyer Protection & data protection
  • Secure payment with SSL encryption