Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

POZNAJ BRYGIDĘ KORCZ, ZWYCIĘŻCZYNIĘ KULINARNYCH GWIAZD PARTY TUPPERWARE 2019

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

W 2019 roku Tupperware było gospodarzem czwartej edycji Kulinarnych Gwiazd Party Tupperware w Rzymie we Włoszech. Wydarzenie to gromadzi najlepszych Menadżerów z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wszystkie te inspirujące kobiety i mężczyźni mają własną historię związaną z Tupperware. Poznaj Brygidę z Polski, która dołączyła do Tupperware 17 lat temu.

Jak długo jesteś z nami i dlaczego zaczęłaś współpracę z Tupperware?

Jestem z Tupperware od 17 lat. Dołączyłam do Tupperware, bo byłam na Party i tam zobaczyłam Miskę do ciasta, Shaker i łyżkę (Silikonową – przyp. red.), w których pani robiła ciasto drożdżowe. Ja wtedy nie potrafiłam tego ciasta robić, a bardzo chciałam je robić, i dlatego postanowiłam zakupić po pierwsze te produkty. A potem już tak się zadziało, że weszłam do Tupperware i poszłam dalej po prostu.

Co daje praca z Tupperware, czego nie daje inna praca?

Praca w Tupperware daje mi to, że mam dyspozycyjność. Co to znaczy dla mnie? To znaczy, że jeżeli mam ochotę poświęcić więcej czasu na odpoczynek, to mogę ten czas poświęcić na odpoczynek. A jeżeli chcę więcej popracować, bo w danym momencie potrzebuję na przykład więcej pieniędzy, to wtedy pracuję więcej. Także jest to taka dyspozycyjność i zarządzanie własnym czasem. Jest to dla mnie naprawdę ważne.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje z innymi ludźmi. Uważam, że jeżeli wkłada się w relacje z innymi ludźmi, pracę swoją, serce to wtedy to się odwdzięcza w różny sposób. Czasami w postaci pieniędzy, czasami w postaci tego, że nawiązuję nowe przyjaźnie, nawiązuję kontakty, różnego rodzaju znajomości. Ale też powoduje to coś takiego, że spotykamy się w kuchni, no i z tego już bliska droga do Tupperware.

Co Ci się najbardziej spodobało w Konkursie Kulinarne Gwiazdy Party Tupperware?

Najbardziej spodobało mi się w tym Konkursie to, że mogłam rywalizować, ale nie z koleżankami, tylko sama ze sobą. Gdzieś tam w środku mnie była taka niepewność, czy na pewno dobrze gotuję? Czy na pewno to jest tak, że moje dania są takie smaczne, jak mówią mi moi przyjaciele, moja rodzina? Konkurs spowodował to, że uwierzyłam, że naprawdę dobrze gotuję, i jest to warte nagrody, jest to warte pobytu tutaj, w Rzymie.

Dzięki Tupperware możesz stworzyć własną historię!

Miej WIELKIE marzenia!

ZACZNIJ od małych rzeczy!

ZACZNIJ już teraz!

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie daje Tupperware, odwiedź tę stronę.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL