Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

PRZEORGANIZUJ SWOJE ŻYCIE

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Koniec lata i powrót do szkoły. Nadszedł czas na zorganizowanie i posprzątanie, gdy wszystko wraca do normalności. Zacznij od kuchni, a każdy następny dzień będzie łatwiejszy, od chwili kiedy dzieciaki pójdą rano do szkoły, do czasu kiedy z niej wrócą.

Wyposaż swoją kuchnię

Posprzątaj i uzupełnij swoje kuchenne niezbędniki!

  • Wysoki pojemnik na akcesoria Neo: przywitaj się ze swoim nowym kuchennym towarzyszem – tym, który pomoże Ci trzymać wszystkie przybory w jednym miejscu. Wszystko się pomieści, od Twojej Neo Silikonowej Łyżki po Neo Szczypce, i będzie czekać w pogotowiu na wyznaczonym miejscu.
  • Ziemniak, kartofel, pyra? Którąkolwiek nazwę preferujesz, Ziemniaczana Spiżarenka poradzi sobie ze wszystkimi dużymi i małymi bulwami, a Cebulowa Spiżarenka przechowa, no cóż, chyba domyślasz się co! Oba pojemniki chronią przed światłem słonecznym i ciepłem, jednocześnie zapewniając cień i odpowiednią wentylację aby, warzywa pozostały świeże. Co więcej, Cebulowa Spiżarenka może stać na lub obok Ziemniaczanej Spiżarenki, co pozwala na trzymanie ich razem.
  • Posiekaj to! Twój Neo Pomocnik przechowa skórki z warzyw, dopóki nie umieścisz ich w swoim kompostowniku w rogu, nad zlewem, albo w szufladzie. Możesz wyrzucać do niego odpady bezpośrednio, gdy siekasz, zgniatasz i obierasz, co pozwala na przyjazne środowisku składowanie odpadów organicznych. Bonus: Neo pomocnik posiada pokrywkę, która zatrzymuje nieprzyjemne zapachy.

Pamiętaj o zakamarkach

Blaty są więc czyste i uporządkowane, ale co z szafkami, lodówką i wszystkimi innymi zakamarkami w domu?

 

Możesz zawsze liczyć na swoją gamę produktów Ventsmart, która przechowuje i organizuje wszystkie warzywa i owoce, ponieważ wszyscy wiemy, że nie ma jednego uniwersalnego podejścia do przechowywania żywności.

 

Zmień spiżarnię z ‘nudnej’ na ‘ekscytującą’ za pomocą zestawu Zawsze Sypkie Niezbędnik. Co powiesz na przechowywanie zdrowych przekąsek, takich jak nasiona i orzechy, ułożonych w równym rzędzie? Różne rozmiary są idealne do trzymania płatków śniadaniowych, ciastek, słodyczy, makaronu i przypraw z dala od wilgoci i szkodników, dzięki poręcznym klapkom, które zapewniają dostęp do tego, czego potrzebujesz, wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Z domu do biura

Gotujesz na cały nadchodzący tydzień, czy po prostu planujesz lunche służbowe? Pomyśleliśmy o  wszystkim. Niech Twój Pojemnik na przekąski 1l będzie najlepszym towarzyszem w biurze, jakiego kiedykolwiek będziesz mieć! Odkrywaj poszczególne przegródki, które pozwolą Ci podzielić swój lunch lub codzienne przekąski w pełnym porządku. A może nie będziesz przechowywać w nim jedzenia i wykorzystasz pojemnik zupełnie inaczej, na swoim biurku, przeznaczając przegródki na spinacze, etykiety, wizytówki czy karteczki samoprzylepne?

Wskazówka: Ktoś odkrył Twoje zapasy czekolady, które trzymasz w szufladzie biurka? Trzymaj swoje zasoby w Eco+ Muszelkach i już nigdy nie zabraknie Ci łakoci, gdy będą najbardziej potrzebne.

Bądź przygotowana

Właśnie miałaś jeden z tych najgorszych, pracowitych dni – ostatnią rzeczą, z którą chcesz się zmierzyć, jest powrót do domu, aby rozpocząć żmudny proces gotowania, prawda? Unikaj przekraczania tej granicy i zamiast tego polegaj na naszym planie posiłków UltraPro, który umożliwi Ci planowanie posiłków z wyprzedzeniem, uniknąć bałaganu w kuchni, a ty będziesz mogła pomóc dzieciom z pracą domową, spędzić czas z rodziną i zrelaksować się. Seria Ultra Pro to Twoi przyjaciele do pieczenia, gotowania i mrożenia, abyś szybko mogła wyjąć gotowe porcje z zamrażarki i wstawić prosto do kuchenki mikrofalowej do rozmrożenia.

Właśnie w ten sposób możesz spokojnie powrócić do swoich spraw! Trzymaj się tego przyjemnego uczucia jeszcze dłużej, teraz gdy udało Ci się połączyć kropki i Spraw By Lato Trwało Dłużej z daniami, które zaprezentujesz w nadchodzących tygodniach.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL