Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

PRZYGOTUJ IDEALNY ŚWIĄTECZNY POSIŁEK W 4 KROKACH

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Boże Narodzenie to czas, na który wszyscy czekają przez cały rok. Przygotuj się do Świąt wcześniej korzystając z tych czterech łatwych wskazówek!

1. Wybierz menu

Nic tak nie poprawia wspaniałej świątecznej atmosfery jak pyszna świąteczna uczta. Jeśli szukasz inspiracji do najsmaczniejszego świątecznego menu, przejrzyj naszą stronę z przepisami, aby znaleźć najlepsze przystawki, dania główne, desery i wszystkie przekąski pomiędzy 😉

Pro Wskazówka: staraj się kupować wszystkie niepsujące się artykuły spożywcze i napoje z wyprzedzeniem, aby uniknąć zatłoczonych sklepów tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Trzymaj się listy zakupów, a nigdy nie zapomnisz, czego potrzebujesz i ograniczysz ilość niepotrzebnych produktów, które zostaną zmarnowane. 

2. Zorganizuj się

Teraz jest idealny czas, aby posprzątać lodówkę i by zrobić miejsce na świąteczne prezenty. Zacznij od wytarcia lodówki Ściereczką Wielofunkcyjną. Następnie umieść produkty żywnościowe w pojemnikach Tupperware – umieść świeże produkty w pojemnikach Ventsmart, a ugotowane lub surowe mięso w zestawie Pojemników Optima.

 Pro Wskazówka: Połóż pół cytryny na półce, aby wyeliminować wszelkie zapachy w lodówce.

3. Zaopatrz się odpowiednie narzędzia kuchenne

Przygotuj świąteczny posiłek dzięki temu zestawowi świątecznemu:

• Silikonowa Mata Premium – ekologiczna mata do pieczenia, której używasz bez pergaminu i sprayów do pieczenia

• Podkładka do krojenia i zestaw ostrych noży – do każdej czynności związanej z krojeniem, krojeniem w kostkę i siekaniem.

• Pojemniki do mrożenia – jeśli jedzenie już nie wchodzi do twoich misek Świeża Czwórka i do lodówki, umieść je w zamrażalniku, aby delektować się pozostałościami świątecznych dań później.

• Wałek do ciasta – ten jest niezbędny, szczególnie jeśli chcesz upiec Mikołajowi idealne ciasteczka 😉

4. Przygotuj się przed czasem

Zwróć się o pomoc do przyjaciół i rodziny – wiele rąk sprawia, że ​​praca jest lekka, a w kuchni jest mnóstwo zabawnych wspomnień. Twoja lista rzeczy do zrobienia powinna zawierać zadania, które należy wykonać z wyprzedzeniem, takie jak krojenie świeżych produktów, przygotowywanie i zamrażanie, gotowanie podstawowych sosów i marynowanie mięsa.

Wskazówka: Szukasz bardziej ekologicznego sposobu grillowania, opiekania i pieczenia? Micro Pro Grill może to wszystko zrobić, skracając czas spędzany w kuchni. #NoTimeToWaste

Poczuj radość świątecznego sezonu

Po zakończeniu przygotowań, odpocznij i w pełni wykorzystaj ten świąteczny czas z rodziną i przyjaciółmi. Oto kilka pomysłów na świąteczne gry, które pomogą wszystkim poczuć świąteczny nastrój:

1. Zgadywanie  ilości ozdób – Niech goście odgadną całkowitą liczbę ozdób na drzewie po ich przybyciu. Najbliższe przypuszczenie wygrywa.

2. Święteczne ABC – Daj każdej drużynie kartkę papieru i powiedz im, aby napisali alfabet pionowo od A do Z. Kiedy powiesz „Start!”, drużyny mają napisać słowa świąteczne rozpoczynające się od każdej litery. Ta drużyna, która ukończy listę pierwsza, wygrywa.

3. Świąteczna gra pamięciowa – Połóż świąteczne przedmioty na tacy i daj gościom 1 minutę na ich zapamiętanie. Zabierz tacę i pozwól im zapisać tyle, ile zapamiętali w 30 sekund.

 

Celebruj święta w najprzyjemniejszy sposób!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL