Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

PRZYNIEŚ TROCHĘ MAGII BROWNIE WISE DO STOŁU

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Earl Tupper stworzył naszą pierwszą innowację już w 1946 roku: legendarną miskę Tupperware. Ale to właśnie Brownie Wise stworzyła innowację, która sprawiła, że znalazły się one we wszystkich domach: legendarne Party Tupperware. W tym miesiącu celebrujemy urodziny Brownie…. jak również samą Brownie. Bo bez niej nie bylibyśmy tacy sami

Przed 1950 r. Earl sprzedawał miseczki w sklepach z narzędziami – i nie sprzedawał ich w dużej ilości! Brownie dostrzegła potencjał w tych miskach, ale nie tylko jako narzędzi w kuchni.  Widziała potencjał kobiet do dzielenia się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Widziała w tym procesie możliwość budowania kariery kobiet, a nawet wspierania ich społeczności!

 

Jej pomysł narodził się wtedy, a dziś na całym świecie, w 75 krajach jest ponad 3 miliony ludzi, którzy są częścią tego, co Brownie rozpoczęła. Dzięki przyszłym pannom młodym, klubom książki i comiesięcznym spotkaniom z przyjaciółmi, Party Tupperware są nadal wydarzeniem, które nas łączy.

 

Aby uczcić urodziny Brownie, Tupperware stworzyło tort urodzinowy zwieńczony figurką Brownie Wise otoczoną świeczkami..

Mądrość Brownie Wise

Dziedzictwo Brownie obejmuje kontynenty i pokolenia. Ponad 70 lat później mamy ponad 3 miliony ludzi w ponad 75 krajach, którzy są żywym świadectwem potęgi jej idei, że Tupperware to znacznie więcej niż miski. Pomagamy ludziom gotować, bawić się, odżywiać i swobodnie poruszać się po ich intensywnym życiu.

 

Historia Brownie stała się naszą własną historią. Pomagać kobietom na całym świecie wierzyć we własny potencjał; w kuchni, w rodzinie i społeczności. Inspirujemy jak Brownie.

 

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL