Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Rozpocznij swoją przygodę z Tupperware Party!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Chcesz założyć własny biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć? Mając Tupperware u swojego boku, możesz zacząć już teraz! Dołącz do światowej społeczności oddanych ludzi, którzy inspirują się nawzajem w odnoszeniu sukcesów. Oto nasz przewodnik, jak dołączyć do społeczności Tupperware.

Zacznij już teraz

Nigdy nie jesteś sama. Społeczność Tupperware będzie po Twojej stronie na każdym kroku. Na początku możesz zdobyć wspaniały Zestaw Startowy, która wyposaży Cię we wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć budowanie swojej sieci kontaktów. Dzięki pakietowi będziesz na dobrej drodze, aby stać się najlepszą Konsultantką Tupperware. Ponieważ jest wiele sposobów na tworzenie wspaniałych wydarzeń online, możesz rozpocząć swoją podróż całkowicie zdalnie.

Myśl na wielką skalę. Zacznij od czegoś małego. Co chcesz osiągnąć? To może brzmieć jak wielkie pytanie, ale podziel je na to, co jest dla Ciebie ważne i jak chciałabyś wzbogacić swoje życie. Czy Twoim priorytetem jest więcej wolnego czasu, darmowe produkty czy możliwość zaoszczędzenia na coś na czym Ci najbardziej zależy? Każde wielkie przedsięwzięcie zaczyna się od solidnego planu, a oto wskazówki, jak możesz rozpocząć swój:

  1. Jakie są Twoje cele? – Zapisz, co chcesz osiągnąć w swojej nowej karierze Tupperware. Wypisz cele jeden po drugim.
  2. Kto lub co Cię inspiruje? – Określ, na czym chcesz się najbardziej skupić, notuj to co Cię inspiruje oraz kto Cię motywuje.
  3. Jaki jest ostateczny cel? – Myślisz o końcu gry? Może to być kwota, którą chciałbyś zarobić w określonym czasie, może maksymalny czas których chcesz poświęcać na pracę lub zmiana miejsca z którego ją wykonujesz.

Następnie pomyśl o swojej liście kontaktów – kim są ludzie wokół Ciebie? Zmaksymalizuj swoje istniejące sieci kontaktów pracując z następującymi osobami:

• Przyjaciele

• Krewni

• Sąsiedzi

Wskazówka: Utwórz harmonogram, który Ci odpowiada. Spróbuj włączyć naszą formułę sukcesu do swojego planu: 1 party tygodniowo + umówione 2 spotkania z uczestnikami Tupperware Party + zidentyfikuj 1 potencjalnego nowego Konsultanta z party = dobry początek!

Przyjacie Tupperware

Jedną z wielu zalet bycia konsultantem Tupperware jest to, że możesz pracować w tempie, który Ci odpowiada, w otoczeniu społeczności, która jest po to, aby Cię wspierać, dzielić się wiedzą i pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Przed party? Najpierw przygotuj gospodynię, aby mogła zmaksymalizować swoje nagrody; udostępnij przepisy z wyprzedzeniem i poproś ją o wybranie jednego. Przygotuj się i zapamiętaj wszystkie niezbędne elementy party: od katalogów po formularze zamówień i produkty. Zanim zaczniesz zapoznaj się z ofertami specjalnymi dla gospodyń i gości oraz przygotuj odpowiedni strój na przyjęcie!

Nie zapomnij o korzyściach; pomyśl o wszystkich wspaniałych produktach, które wkrótce staną się Twoje. Tupperware regularnie wprowadza innowacyjne produkty ułatwiające proces gotowania dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wskazówka: Zadzwoń do swojej gospodyni na 48 godzin przed party – to świetna okazja, aby omówić szczegóły, dowiedzieć się, ilu uczestników dołączy, a także ostatnią szansę, aby polecić gospodyni zaproszenie jeszcze kilku ostatnich gości.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak organizujesz swoje Party.

Zarejestruj się już dziś!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL