Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

S jak Supersonic

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Tylko jedno pociągnięcie dzieli Cię od rozdrobnienia ulubionych warzyw jak prawdziwy szef kuchni! Rozdrabniacz, Rozdrabniacz Wysoki i Rozdrabniacz Extra przeszły głęboką transformację, aby stać się robotami kuchennymi SuperSonic! Ta najnowsza linia rozdrabniaczy okaże się niezwykle pomocna podczas miksowania, mieszania, łączenia składników oraz siekania.

Czas w kuchni

Coraz mniej czasu spędzamy w kuchni, a zarazem chcemy spożywać zdrowe i nieprzetworzone posiłki. Aby móc pogodzić nasz styl życia chętniej sięgamy po innowacyjne i ekologiczne rozwiązania w kuchni. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom zaprojektowaliśmy rozdrabniacze, tak aby były jeszcze niezawodne i wielofunkcyjne.

Dzięki nowej osłonie i zrewolucjonizowanym ostrzom proces przygotowywania posiłków jest prosty od początku do końca. Precyzyjnie zaprojektowane ostrza wykonują setki cięć w zaledwie kilka sekund, bez zasilania elektrycznego. Bez względu na to, jakie pyszności planujesz przyrządzić, rozdrabniacze skrócą czas przygotowań w kuchni. Ergonimiczny design pokrywy ułatwia chwytanie, a antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się po powierzchni. Dodatkowo, osłony ostrzy SuperSonic Rozdrabniacza i Rozdrabniacza Wysokiego są łatwe do zakładania i zdejmowania.

A co z zajęciem, który lubisz najmniej – sprzątaniem? Cóż, mniej naczyń do umycia i czystsze blaty to Twoja nowa rzeczywistość! Co więcej, rozdrabniacze są przyjazne dla środowiska, a dzięki ręcznemu mechanizmowi mieszającemu możesz zabrać robota, gdziekolwiek jesteś, bez potrzeby użycia prądu.

Linia produktów Supersonic

Supersonic Rozdrabniacz

Prosty w użyciu dzięki mechanizmowi bagnetowemu, który utrzymuje pokrywę oraz podstawę rozdrabniacza na miejscu.

Aby, zdemontować produkt na dwie części, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na pokrywie i przekręcić. Dodatkowo płaska powierzchnia bez krawędzi ułatwia czyszczenie i zmniejsza prawdopodobieństwo utknięcia resztek jedzenia.

Od teraz składniki, których przygotowanie zajmowało pół godziny, zajmuje tylko kilka sekund. Przygotujesz swoje ulubione potrawy szybko i skutecznie za każdym razem, od pesto i sosu do sałatek i makaronu po smarowidła do chleba.

Wskazówka: wrzuć kilka kawałków marchewki i kilka razy pociągnij za sznurek. Wystarczy 8 pociągnięć, aby przygotować zdrową surówkę z marchewki lub dodatek do zupy.

SuperSonic Rozdrabniacz Wysoki

Wyposażony w nową, jednoczęściową wkładkę na ostrza oraz łopatkę, która zapewnia precyzyjne mieszanie ciast, dressingów i sosów.

Chcesz szybko posiekać czosnek? Wystarczy dodać obrany czosnek do rozdrabniacza, zamknąć i kilka razy pociągnąć za sznurek. Idealnie posiekany czosnek i czyste ręce!

Wskazówka: Sprawdzaj efekty po każdym kolejnym pociągnięciu – wkrótce dowiesz się, ile pociągnięć potrzebujesz, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Supersonic Rozdrabniacz Extra

Wyposażony w lejek, który umożliwia odmierzanie i dodawanie składników bez otwierania pokrywy, Extra Łopatka wymiesza składniki szybciej niż zdążysz powiedzieć ,,tort urodzinowy”!

Oto eksperyment-włóż 3 średniej wielkości cebule pokrojone na 4 części i pociągnij kilka razy za sznurek. Zdziwisz się, jak szybko możesz teraz siekać cebulę-bez łez! To sprawia, że Rozdrabniacz Extra nadaje się do wszelkiego rodzaju sosów i dressingów, a także do przygotowywania takich klasyków jak omlety.

Dzięki dużej pojemności przygotujesz w nim posiłek dla wszystkich członków rodziny, nawet dla tych najmniejszych. Rozdrabniacz może być używany do przygotowywania posiłków dla niemowląt.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL