Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Siekaj z Multi Szatkownicą Junior

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Idealnie pokrojone warzywa i owoce za każdym razem. Multi Szatkownica Junior z regulowanym ostrzem przygotuje każdy Twój ulubiony przepis, skracając czas przygotowań.

Ułatw sobie życie

Multi Szatkownica Junior to narzędzie kuchenne, które sprawi, że przygotujesz każdą potrawę jak prawdziwy szef kuchni. Doskonała dla profesjonalistów, jak i początkujących oraz dla tych, którzy posiadają niewielką przestrzeń na część kuchenną. Te poręczne narzędzie ułatwi Ci przygotowanie potraw i zaoszczędzi mnóstwo czasu w kuchni, a co za tym idzie? Więcej czasu na rzeczy, które lubisz najbardziej.

Perfekcyjne krojenie

Aby uzyskać za każdym razem ten sam satysfakcjonujący rezultat podczas gotowania, kluczowe znaczenie ma odpowiednie przygotowanie składników. Uzyskanie za każdym razem perfekcyjnie pokrojonej w talarki marchewki, ziemniaczych frytek czy pieczarek na pizzę jest prawie niemożliwe w przypadku zwykłego noża kuchennego. Z Multi Szatkownicą Junior Twoje produkty będą zawsze idealnie pokrojone oraz pięknie będą się prezentowały w ulubionej sałatce, zapiekance warzywnej czy zupie. Po gotowaniu z łatwością schowasz ją w szafce kuchennej, dzięki temu odzyskasz cenne miejsce na blacie!

Wskazówka: Masz ochotę na domowe frytki? Użyj ustawienia nr 2 na Multi Szatkownicy Junior.

Twoje domowe menu w nowej odsłonie

Multi Szatkownica Junior otworzy cię na nowe możliwości kulinarne, takie jak sałatki z ogórków, warzywne tarty, zapiekanki ziemniaczane i sezonowe sałatki, a przygotowanie tych dań zajmie Ci dosłownie kilka minut. Na tym jeszcze nie koniec, możliwości Multi Szatkownicy Junior są niezliczone! Potrawy, które do tej pory wydawały się zbyt czasochłonne, staną się na nowo częścią twojego domowego menu.

Warzywa i owoce, które z łatwością pokroisz w Multi Szatkownicy Junior:

Owoce: jabłko; melon; kiwi; obrany ananas; banan; gruszka

Warzywa: marchew; kapusta; cebula; papryka; seler; ogórek; rzepa; burak; cukinia; pieczarki, ziemniak

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL