Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

SPRAW BY DZIEŃ MATKI BYŁ WYJĄTKOWY

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Szukasz idealnego sposobu by twoja mama poczuła się jak królowa, którą naprawdę jest?  Znajdziesz tu kilka pomysłów na świętowanie Dnia Matki. Pomysły te możesz wykorzystać w każdym dniu roku. Spójrzmy prawdzie w oczy, mama zasługuje na więcej niż jeden dzień naszej miłości!

Dwa pokolenia macierzyństwa

Aby w pełni wykorzystać ten wyjątkowy dzień włącz mamę i babcię do swojego planu, tak aby dwa pokolenia matek cieszyły się tym wspaniałym dniem!

Kawa i ciasto w parku

Rozpocznij dzień od wycieczki do parku, by znaleźć się w okolicznościach, które pozwolą twojej mamie i babci bawić się i cieszyć się wszystkimi zaletami przebywania na zewnątrz! Ponadto, co jest lepszą pamiątką niż rodzinne zdjęcia?  Weź aparat, który wywołuje zdjęcia w kilka chwil, aby uchwycić najlepsze momenty zabawy na słońcu. Podczas gdy ta część dnia nie wymaga zbyt wiele planowania z wyprzedzeniem, pewne przygotowania sprawią, że ten dzień będzie jeszcze lepszy.

Co przygotować:

– Wybierz jedno z ulubionych ciast twojej mamy i zapakuj je w jedną z naszych Pereł Stołowych (Pojemnik na tort Twist lub Pojemnik na Ciasto), aby było wilgotne i  dobrze chronione.

– Dobre ciasto jest jeszcze lepsze dzięki filiżance gorącej kawy lub herbaty. Przygotuj kawę w Termotupie 1l, aby zatrzymać jej wysoką temperaturę  i pamiętaj, aby nie zapomnieć o cukrze lub słodziku!

– Spakuj zestaw misek Świeża Czwórka z różnymi owocami. Będą idealne do ciasta lub na popołudniową przekąskę.

 – Zadbaj o odpowiednie nawodnienie dzięki mrożonej herbacie lub wodzie z cytryną i dodatkiem mięty w Butelce z Cytrusikiem.

Wieczór filmowy i popcorn

Wieczór filmowy to łatwy sposób na relaks i spędzenie czasu z mama i babcią po dniu pełnym wrażeń. Wypełnij miskę Alegra 1,5l świeżo przygotowanym popcornem i zaoferuj go swojej mamie i babci, gdy będą wygodnie siedzieć na kanapie.

Aby uzyskać nieco bardziej oficjalny charakter wieczoru filmowego, możesz wydrukować własnoręcznie zrobione bilety na Dzień Matki i spersonalizować je imionami i tytułami filmów.

Wybierz ulubiony film rodziny lub spróbuj czarno-białego klasyka, musicalu lub komedii romantycznej. Upewnij się, że aparat fotograficzny jest zawsze blisko, aby uchwycić najlepsze chwile.

Własnoręcznie wykonany Kupon na Dzień Matki

Kupon na Dzień Matki to idealny prezent na zakończenie tego wyjątkowego dnia. Jest to dzień na sentymenty i wspomnienia, a dokładnie taki jest kupon na Dzień Matki. Podaruj mamie przedmiot, zadanie lub czynność, o której wiesz, że naprawdę jej się spodoba.

Jeśli masz dzieci, możesz je włączyć w wykonywanie kuponu, prosząc o jego napisanie lub narysowanie. Oto kilka pomysłów na kupony z okazji Dnia Matki:

– Mój ulubiony posiłek ugotowany przez ciebie

– Zorganizuj dla mnie imprezę Tupperware

– Publiczny post w mediach społecznościowych pokazujący miłość i przywiązanie

– Jedna godzina uczestnictwa w moim ulubionym hobby

– Masaż stóp

Dzień Matki nie musi być skomplikowany ani pełen drogich prezentów. Mamy po prostu chcą czuć się doceniane i kochane przez ludzi, których kochają najbardziej. Więc daj jej najlepszy prezent – czas spędzony razem.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL