Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

SUSZARKA DO SAŁAT

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Jeśli chodzi o mycie i suszenie sałat, ziół i innych zielonych warzyw, nie ma lepszego produktu niż Suszarka do sałat Tupperware !  Jest łatwa w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

Więcej niż suszarka do sałat

Suszarka do sałat Tupperware to produkt  „Trzy w jednym”. Nie tylko myje i suszy różne świeże produkty. Sito wewnątrz ma wiele zastosowań w kuchni, a głęboka miska, która zbiera wodę podczas suszenia, może być również używana samodzielnie jako miska do przygotowywania lub serwowania. Co więcej, pokrywa Suszarki do sałat  pozwala na bezproblemowe wirowanie, a oddzielna hermetyczne pokrywka przekształci Suszarkę do sałat  w poręczny pojemnik do przechowywania.

Jest to idealny  produkt Tupperware do Twojego pierwszego mieszkania, a także wielozadaniowy partner dla domowego szefa kuchni!

Wskazówka: Aby ułatwić osuszanie sałaty, użyj otworu umieszczonego na pokrywie, aby odprowadzić wodę z podstawy (miski), bez zdejmowania pokrywy.

Oto 9 innych sposobów wykorzystania Suszarki do sałat Tupperware w sytuacjach, w których prawdopodobnie znalazłeś się wcześniej:

1. Mycie i suszenie ziół: Świeże zioła, takie jak natka pietruszki i bazylia, również muszą być umyte przed użyciem. Można to zrobić szybko i sprawnie w Suszarce do sałat!

2. Przechowywanie świeżo przygotowanej sałaty (i innych potraw): Gdy twoja sałata zostanie już osuszona, nie musisz jej natychmiast jeść! Po prostu wyjmij sito i umieść składniki bezpośrednio w misie, przygotuj resztę sałatki i zamknij pokrywkę. Masz już gotową sałatkę na później.

3. Pozostawienie ciasta do wyrośnięcia: Uformuj ciasto w kulę i umieść w lekko naoliwionej misce Suszarki do sałat. Dzięki przezroczystej budowie możesz regularnie sprawdzać ciasto bez podnoszenia pokrywki za każdym razem!

4. Trzymanie zamrożonej żywności podczas rozmrażania: Rozmrażanie żywności może być procesem wodnistym – unikniesz rozlania wody, umieszczając zamrożoną żywność w Suszarce do sałat i pozostawiając do rozmrożenia przez noc!

5. Transport i serwowanie świeżych potraw: W przeciwieństwie do większości suszarek, Suszarka do sałat ma pokrywkę, która pozwala bezpiecznie transportować sałatki w misce i podawać je jak najświeższe!

6. Mycie delikatnych owoców i warzyw: Owoce takie jak jagody lub warzywa takie jak pomidory koktajlowe wymagają delikatnego mycia. Aby uniknąć uszkodzenia tych owoców i warzyw, napełnij Suszarkę do sałat wodą, pozostaw je na kilka minut, a następnie podnieś sitko z owocami lub warzywami z wody.

7. Czyszczenie szparagów: Włóż górną część szparagów do miski Suszarki do sałat wypełnionej wodą, pozostawiając je na około 15 minut. Wyciągnij je z wody ręcznie, potrząsając nimi,  aby oddzielić piasek. Następnie wypłucz je w sicie, pod bieżącą wodą.

8. Czyszczenie innych zielonych warzyw liściastych: W kilka chwil przygotuj zielone warzywa liściaste, takie jak szpinak i kapusta włoska, myjąc je i wirując delikatnie w Suszarce do sałat!

9. Usuwanie kurzu i zanieczyszczeń z grzybów: Umieść grzyby w Suszarce do sałat bez wody i delikatnie obracaj rączką, a kurz i zanieczyszczenia odpadną!

 

Bardziej ekologiczny styl życia

Funkcjonalność Suszarki do sałat została specjalnie zaprojektowana w celu zmniejszenia marnotrawienia żywności i efektywnego mycia, pozwalając na zdrowszy i bardziej zrównoważony styl życia. Oznacza to również, że możesz kupować produkty lokalnie, w dokładnie takich  ilościach jakich potrzebujesz i myć je w domu!

Wskazówka: Sałaty bez opakowań kosztują znacznie mniej niż sałaty i sałatki w workach. Użyj Suszarki do sałat, aby przygotować sałatki ze świeżych, nieopakowanych składników – to pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie!

Szybkie czyszczenie i łatwe przechowywanie

Suszarkę do sałat można myć w zmywarce, co oznacza, że ​​szybkie zmywanie w niskiej temperaturze wystarczy, a ty będziesz mieć czas by usiąść na kanapie i zrelaksować się!

Przechowywanie też nie stanowi problemu! Włóż sito do miski suszarki i połóż pokrywę do góry nogami.  Następnym razem będzie w pobliżu, gdy będziesz potrzebować tej wszechstronnej bohaterki kuchni.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL