Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Świąteczny sezon dzielenia się uważamy za otwarty!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Sezon świąteczny bywa bardzo intensywny. Wiele się dzieje i trudno za wszystkim nadążyć, lecz najważniejsze jest czerpanie z tych momentów przyjemności. Chcemy przeprowadzić Cię przez ten intensywny okres poprzez pokazanie Ci jak możesz zaoszczędzić spędzony czas w kuchni oraz mieć pewność, że kupiona żywność na święta się nie zmarnuje. To tutaj w Klubie Zero-Waste Tupperware zabieramy Cię w podróż ku bardziej zrównoważonemu życiu oraz uczynienia planety lepszym miejscem, poprzez podejmowanie bardziej odpowiedzialnych decyzji, a to wszystko podczas tego wyjątkowego okresu, którym są Święta Bożego Narodzenia. Czy to wspólne dzielenie się potrawami, prezentami lub radością, dzielenie się jest kluczową częścią tego święta.

Najbardziej inkluzywny klub na świecie!

Oto klub, który jest wolny od opłat członkowskich, dzięki któremu w dłuższej perspektywie zaoszczędzisz pieniądze i wprowadzisz nowe zdrowe nawyki do Twojej kuchni. Wyobraź sobie, że jedynymi kryteriami, aby zostać członkiem Zero-Waste Klub jest Twoje zaangażowanie i chęć dokonania znaczących i odpowiedzialnych zmian w życiu, które będą również miały pozytywny wpływ na naszą planetę. To jest dokładnie to, co leży u postaw Klubu Zero-Waste Tupperware i naszej wizji budowania lepszej przyszłości. Szczególnie o tej porze roku, kiedy tak łatwo kupić rzeczy, których w rzeczywistości nie potrzebujemy lub przygotować zbyt dużą ilość jedzenia na świąteczny stół z obawą, że nie wystarczy potraw dla wszystkich gości.

Dlatego stworzyliśmy świąteczne menu w duchu zero-waste, stworzone tak, aby wyeliminować marnowanie żywności oraz zmaksymalizować czas spędzony w kuchni. Jak to zrobiliśmy? W pierwszej kolejności kupiliśmy uniwersalne składniki, np. orzechy włoskie, które możesz wykorzystać do dekorowania wszystkich zaplanowanych dań wytrawnych, jak i słodkich, dzięki takiemu podejściu masz pewność, że nie kupujesz składników, które niewykorzystane wylądują w Twoich szafkach kuchennych na wiele miesięcy. Upewnij się, że kupujesz dokładnie tyle składników, ile potrzebujesz. Staraj się wybierać produkty, które są pakowane w ekologiczny sposób oraz warzywa i owoce pakuj w wielorazowe woreczki, dzięki temu unikniesz generowania dużej ilości śmieci. Pamiętaj, mniej znaczy więcej, więc bez dalszego wstępu, pozwól, że przedstawimy Ci świąteczne menu:

·       Carpaccio z buraka z gruszką i dressingiem piernikowym

·       Serowy chlebek świąteczny

·       Risotto z duszonymi policzkami wołowymi

·       Gruszki pod kruszonką

Dzielenie się może przybierać różne formy. Może to być coś tak prostego, jak wspólnie spędzony czas z najbliższymi, sprawienie przyjemności przyjacielowi poprzez dzielenie się z nim obiadem lub okazywanie wdzięczności rodzinie dzieląc się z nimi prezentami.
Możesz wykorzystać produkty Tupperware do kreatywnego pakowania prezentów lub mogą się one same stać prezentami! Przygotowywanie upominków z naszych produktów może oznaczać wiele, np. unikniesz jednorazowego papieru do pakowania prezentów oraz decydując się na markę Tupperware, wybierasz produkty, które zostały stworzone w zrównoważony sposób.
Oto nasze propozycje na świąteczne prezenty:

Wskazówka: Prezenty mogą przybierać różne formy, może to być coś tak małego, jak przygotowanie w domu prażonych orzechów i podarowanie ich sąsiadowi w Misce Eco+ Krystaliczna Perła.

Bingo Świąteczne: To uwielbiane trio w sezonie zimowym, ozdobione świątecznymi wzorami, jemiołą i być może reniferem lub nawet dwoma. Ta kolorowa wieża nie tylko sama w sobie stanowi prezent (po prostu zwiąż pojemniki razem wstążką lub sznurkiem, który masz już w domu!), możesz również wypełnić każdy poziom smakołykami. Naszym sezonowym faworytem jest domowa gorąca czekolada na patyku. Prawdopodobnie nikt nie będzie w stanie się jej oprzeć. Pozostałe warstwy wypełnij świątecznymi ciasteczkami i pysznymi pierniczkami. Niezawodne, szczelne pojemnik, dzięki którym masz pewność, że przechowywana w nich żywność się nie zmarnuje.

Kubek Termiczny Plus: zaproś kolegę lub koleżankę na zimowy spacer, najlepiej z herbatą lub gorącą czekoladą w termosie, tak wyposażeni z przyjemnością spędzicie czas na świeżym powietrzu, podziwiając zimowy krajobraz.

Wiesz już, co podarować swoim bliskim oraz co w trafi na Twoją listę życzeń? Skontaktuj się z Konsultantem w Twojej okolicy lub udaj się do sklepu internetowego Tupperware i odkrywaj świąteczne prezenty swoich marzeń!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL