Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

TO BĘDZIE TWÓJ ROK!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Nie ma lepszego czasu niż styczeń na rozpoczęcie czegoś nowego, odnowienie postanowień i świeży start na Nowy Rok. Oto kilka sposobów, aby uczynić 2020 najlepszym rokiem w historii!

1. Wyznacz sobie cele

Najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, kim jesteś, dokąd chcesz iść i co jest dla ciebie naprawdę ważne. Im jaśniejsze są twoje cele i wartości, tym silniejsza, bardziej energiczna i zmotywowana będziesz, aby stawić czoła przyszłym wyzwaniom.

PRO WSKAZÓWKA: Bądź pewna siebie i zaufaj sobie. Każdy ma swoje mocne strony. Od Ciebie zależy, czy poznasz swoje mocne strony. Zapisuj 10 rzeczy, które lubisz w sobie każdego dnia przez dziesięć kolejnych dni. Powtarzaj je głośno i obserwuj, jak rośnie twoja pewność siebie!

2. Przygotuj plan działania

Pomyśl o tym, co chcesz osiągnąć w ciągu następnego roku. Chcesz osiągnąć sukcesów w swojej pracy? Czy chcesz jeść zdrowiej? Może chcesz spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi? Zrób plan działania, jak to osiągnąć!

PRO WSKAZÓWKA: Powiedz swoim przyjaciołom i rodzinie o swoim celu i planie. Poproś ich o wsparcie, aby go osiągnąć. Sprawdź więcej wskazówek tutaj.

3. Pozwól by inspiracja sama do Ciebie przyszła

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się to już wcześniej? Siedzisz na słońcu i nagle do głowy wpada ci myśl, obrazek, pomysł. Pozostań otwarta na inspirację. To jest to, co napędza twoje myśli i motywację i pomaga ci w realizacji twoich celów.

PRO WSKAZÓWKA: Wyłącz wszystkie ekrany i pozwól sobie na czas sam na sam z twoimi myślami.

 

4. Nie bój się mówić “nie”.

Nie czuj się źle z tym, co stało się w przeszłości. Pomyśl o tym, co możesz teraz stworzyć. Wybacz sobie swoje błędy z przeszłości. Naucz się mówić “nie”. Na początku jest to trudne i wymaga pewności siebie. Trzymaj się swoich wartości. “Nie” dla innych to “tak” dla Ciebie. Pozytywna energia własna jest najważniejszym motorem do osiągnięcia twoich celów.

PRO WSKAZÓWKA: Pamiętaj o ludziach, którzy dają ci pozytywną energię i nie spędzaj czasu z tymi, którzy robią coś zupełnie przeciwnego…

Jeśli szukasz nowego źródła inspiracji na rok 2020, Tupperware jest twoją odpowiedzią.

Wolność zaczyna się od odwagi. Zostań już teraz Konsultantką Tupperware i zacznij ten rok pełna inspiracji i od nowa.

Szczęśliwego nowego roku, szczęśliwej nowej Ciebie!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL