Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Twój nowy Airfryer od Tupperware®

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Sposób, w jaki przygotowujemy jedzenie, zmienił się diametralnie na przestrzeni lat. Jedną z najbardziej niezwykłych innowacji w technologii kuchennej jest frytownica na gorące powietrze – zwłaszcza zupełnie nowa frytownica Airfryer firmy Tupperware®. Być może zastanawiasz się, o co tak właściwie chodzi z tym urządzeniem i czy rzeczywiście zapewnia ono to, co obiecuje. Nie martw się, zagłębimy się w świat Airfryer, podkreślimy zalety frytownicy na gorące powietrze i wyjaśnimy, dlaczego jest ona uważana za zdrowszą alternatywę dla konwencjonalnej frytownicy. Obiecujemy, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Czym jest Airfryer?

Frytownica na gorące powietrze i frytkownica powietrzna – oba terminy odnoszą się do jednego i tego samego urządzenia kuchennego! Airfryer to innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje gorące powietrze do tworzenia chrupiącej tekstury smażonych potraw bez użycia tak dużej ilości oleju, jak w przypadku konwencjonalnej frytownicy.

Sposób działania frytownicy na gorące powietrze jest fascynująco prosty, a jednocześnie skuteczny. Wewnątrz urządzenia znajduje się element grzewczy i potężny wentylator. Po umieszczeniu żywności we frytownicy Airfryer i włączeniu urządzenia, wentylator zaczyna cyrkulować gorące powietrze wokół żywności. To gorące powietrze zapewnia, że zewnętrzna warstwa żywności staje się chrupiąca i złotobrązowa, podczas gdy wnętrze jest równomiernie ugotowane.

Dla kogo frytkownica na gorące powietrze jest najlepszym rozwiązaniem?

Szukasz zdrowszego sposobu na cieszenie się smażonymi potrawami bez konieczności rezygnowania z chrupiącego smaku? W takim razie urządzenie Airfryer jest dla Ciebie idealne! Niezależnie od tego, czy pilnujesz swojej diety, chcesz zrzucić kilka kilogramów, czy po prostu chcesz jeść bardziej świadomie – frytkownica powietrzna jest Twoim nowym towarzyszem. Airfryer pokochają również rodziny, które chcą przygotować zdrowe posiłki dla swoich dzieci.

Ta frytkownica potrafi znacznie więcej niż tylko przygotować frytki. Można jej również używać do przygotowywania kawałków słodkich ziemniaków, pieczenia warzyw, smażenia kurczaka, pieczenia tartaletek z łososia z guacamole, a nawet smażenia ryb. Kreatywność nie ma granic! Wszechstronność urządzenia Airfryer sprawia, że jest ono niezastąpionym pomocnikiem w kuchni. Wiele pomysłów na przepisy można znaleźć w naszej zakładce z przepisami Tupperware®.

Dlaczego frytownica Airfryer jest zdrowsza od zwykłej frytownicy?

Odpowiedź jest prosta! W konwencjonalnej frytkownicy żywność jest moczona w oleju i smażona w głębokim tłuszczu. W rezultacie pochłania ona dużo oleju, co prowadzi do wyższego spożycia kalorii i tłuszczu. Z drugiej strony frytownica na gorące powietrze wykorzystuje gorące powietrze do gotowania żywności. Oznacza to, że potrzeba znacznie mniej oleju, aby osiągnąć ten sam chrupiący efekt. Mniej oleju oznacza mniej kalorii i mniej tłuszczów nasyconych – to sytuacja korzystna dla zdrowia!

Inne zalety frytkownicy na gorące powietrze

A co ze zużyciem energii?

Możesz pomyśleć, że Airfryer zużywa więcej energii elektrycznej niż inne urządzenia kuchenne. Niespodzianka: to niekoniecznie prawda! Przygotowanie potraw we frytkownicy powietrznej zajmuje mniej czasu, co ostatecznie przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej. W porównaniu z piekarnikami i kuchenkami mikrofalowymi, Airfryer często wypada bardzo dobrze pod względem wydajności.

Jest również bardzo łatwy w czyszczeniu. Wystarczy umyć kosz i ruszt niewielką ilością płynu do mycia naczyń i ciepłą wodą. 

Podsumowując, urządzenie Airfryer firmy Tupperware® to świetny dodatek do Twojej kuchni, zwłaszcza jeśli dbasz o zdrowie, ale nie chcesz rezygnować ze smaku. Oferuje możliwość przygotowania chrupiących potraw przy użyciu mniejszej ilości oleju, a tym samym zmniejszenia spożycia kalorii. W porównaniu do konwencjonalnych frytownic, jest to zdrowszy wybór. Niezależnie od tego, czy są to frytki, warzywa czy mięso – Airfryer jest wszechstronny i energooszczędny. Więc nie zwlekaj dłużej! Wypróbuj Airfryer i odkryj nowy świat zdrowych przyjemności!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL