Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Witaj w Klubie Zero-Waste Tupperware®

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Bardzo się cieszymy z Twojej obecności! Nie martw się o dobór stroju czy odpowiedniej fryzury, dołączenie do klubu nie wiąże się z żadnymi wstępnymi wymaganiami.

Zapraszamy wszystkich do członkostwa w Klubie Zero-Waste Tupperware®! W którym zrzesza nas jedno, wspólna pasja do wypiekania apetycznych smakołyków! I jak sama nazwa wskazuje, pokażemy Ci, jak robić to w sposób odpowiedzialny. Więc lepiej rozsiądź się wygodnie i przygotuj przybory do pieczenia!

Każdy może dołączyć

Nie ma stereotypowego pasjonata domowych wypieków, w końcu każdy z nas jest inny i każdy może wyczarować w kuchni coś pysznego. Dołącz do Klubu Zero-Waste Tupperware ® i rozpocznij świadomą i odpowiedzialną podróż po świecie wypieków. Stworzyliśmy ten ruch, aby połączyć wszystkich pasjonatów na całym świecie i zachęcić każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w pieczeniu. Nie martw się o brak doświadczenia – posiadamy przepisy dla każdego poziomu umiejętności oraz łatwe w użyciu akcesoria, które pomogą Ci osiągnąć kulinarny sukces.

Opowiedzialne pieczenie

Nie musisz być w 100% doskonały, aby coś zmienić. Każda mała zmiana zachowania może nieść za sobą wielkie życiowe przemiany. Działając razem oczywiście możemy zdziałać więcej. Klub Zero-Waste Tupperware ® ma na celu propagowanie świadomego pieczenia oraz inspirować do tworzenia znakomitych wypieków.

Pozwól nam przeprowadzić Cię przez właściwości produktów do pieczenia Tupperware, które pomogą Ci w świadomy sposób realizować się w kuchni. Porzuć jednorazowy papier do pieczenia i zamień go na nieprzywierającą Silikonową Matę Premium oraz udekoruj babeczki lukrem za pomocą Dekoratora Tuba, którego możesz używać wielokrotnie.

Oprócz posiadania odpowiednich akcesoriów istnieje wiele łatwych i niewymagających wysiłku nawyków, które możesz wprowadzić w życie, pomogą Ci one nie tylko ograniczyć ilość odpadów, ale również oszczędzić zasoby naturalne i dobrze wykorzystać resztki jedzenia z lodówki. Jesteśmy tu po to, aby być dla Ciebie inspiracją, dołączając do Klubu Zero-Waste, odkryjesz mnóstwo możliwości, np. jak być bardziej przyjazny dla środowiska, nie tylko w kuchni.

Wypatruj tego, co mamy dla Ciebie w sklepie internetowym

Czy jesteś z nami na pokładzie? Mamy nadzieję, że tak, ponieważ czeka na Ciebie wiele niespodzianek! W Klubie Zero-Waste odkryjesz wiele wskazówek i trików, które pomogą Ci świadomie zarządzać zasobami w kuchni, przepyszne słodkie i wytrawne przepisy, które pokochają Twoi znajomi oraz przepisy na świąteczne smakołyki, abyś mógł w pełni cieszyć się magicznym okresem z najbliższymi.

 

A gdy liście na drzewach zaczynają zmieniać kolory, podobnemu procesowi poddawane są niektóre linie produktów Tupperware, wraz z nowym sezonem zaczynają się mienić nowymi kolorami.

Odkryj serię produktów do pieczenia w niepowtarzalnych odcieniach, które zmotywują Cię do uwolnienia Twojego wewnętrznego kulinarnego geniuszu.

 

Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w Klubie Zero-Waste Tupperware ® i aby móc wyruszyć w tą ekscytującą podróż razem z Tobą poprzez dzielenie się wybornymi przepisami, eko inspiracjami, celebrowanie nadchodzących świąt oraz wspólne dbanie o środowisko.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL