Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Zasługujesz na to, by czuć się dobrze w 2021 roku!

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Witaj w kolejnym roku! To idealny czas na rozpieszczanie się zdrowym i pysznym jedzeniem, które Cię odżywi i uczyni rok 2021 rokiem „dla Siebie”

Zdrowe przekąski, które dodadzą Tobie energii

Oto nasza propozycja – przygotuj zdrowe przekąski, takie jak falafele, klopsiki, owsiane ciasteczka z Multi Łyżką i przekonaj się jakie to proste. Multi Łyżkę możesz również wykorzystać do idealnego odmierzania sypkich składników, dzięki 3 wymiennym końcówkom.

Rozgrzewające menu na zimę

Kiedy zima za oknem nie odpuszcza, warto zadbać o siebie, przyrządzając rozgrzewające potrawy, takie jak gulasze, zupy czy warzywne potrawki. Potrawy jednogarnkowe to pyszny pomysł na pożywny posiłek. Do przyrządzenia zimowych potraw możesz użyć Micro Szybkowaru, dzięki równomiernemu obiegowi ciepła potrawy w nim ugotowane zachowują substancje odżywcze i minerały.

Wskazówka: Pojemniki Zawsze Sypkie uporządkują Twoje smakołyki i sprawią, że pozostaną przez długi czas świeże i aromatyczne. W Twojej kuchni zapanuje estetyczny ład i porządek, a wszystkie ulubione suche produkty będziesz mieć pod ręką.

Zimowe nawadnianie

Zimowe inspiracje na nawadnianie organizmu.

Poranny rytuał: Czy chciałabyś zacząć dzień od wypicia dobrej kawy od swojego ulubionego baristy? Teraz możesz, nie wychodząc nawet z domu! Dzięki Mikserowi Cappuccino możesz rozpocząć dzień z ulubioną filiżanką late macchiato, cappuccino, flat white lub z dowolną mleczną kawą. Miłośnicy kaw na wynos mogą przelać gorący napój do kubka Eco+ (teraz także w pięknym różowym i niebieskim kolorze).

Popołudniowa herbatka: Świeża mrożona herbata jest świetna o każdej porze roku. Zabierz ją ze sobą do pracy, na spacer lub na zakupy. Z kubkiem Eco+ masz pewność, że wszystkie Twoje płynne dobroci są przechowywane i konsumowane w ekologiczny sposób. Wybierając świadomie produkty pozyskane z recyklingu, pomagasz naszej planecie.

Relaksujący napar przed snem: Parująca herbata z miodem i cytryną wykonana w Termotup 1l, nie tylko Cię rozgrzeje, ale przeniesie Cię łagodnie do krainy snów.

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL