Bądź Gospodynią

Wybierz język

Wstecz

Zamień swoje mocne strony w odnoszący sukcesy biznes

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania

Zapalony planista? Mistrz wielozadaniowy? Jest tak wiele umiejętności, które pozwalają stać się odnoszącymi sukcesy Konsultantami Tupperware®. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać własne talenty i przekształcić je w okazję biznesowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyszukiwarkę mocnych stron, dzięki której odkryjesz na, których mocnych stronach warto się skupić, aby osiągnąć upragniony cel. Co więcej: to wspaniałe ćwiczenie na rozwijanie miłości własnej. Nie zatrzymuj się-doceń to, co czyni Cię wyjątkowym i wykorzystaj to, aby uzyskać od życia to, czego chcesz

Jakie są Twoje mocne strony?

W intensywnym życiu, które prowadzimy; nie poświęcamy wystarczająco dużo czasu na zrozumienie naszych mocnych stron i  jak sprawić, by działały na naszą korzyść. Zapytaj więc siebie; jakie są naprawdę Twoje mocne strony?

Superbohater organizacji

Teraz gdy już rozpoznajesz i celebrujesz własne umiejętności; przenieś je na wyższy poziom! W Tupperware®; dajemy Ci możliwość zbudowania własnego biznesu i rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia. Zobacz nasz Przewodnik, jak zostać Konsultantem Tupperware®

Wielbiciel list

Uwielbia: Artykuły papiernicze; arkusze kalkulacyjne; odznaczanie list „rzeczy do zrobienia”

Nie znosi: niedokończone listy kontrolne; niechlujne skrzynki e-mail

 

Przyznaj się – dodajesz zadania do swoich list „Do zrobienia”, które już ukończyłeś; abyś mógł je ponownie odznaczyć, prawda? Systematyczny i sumienny we wszystkim, co robisz – jest to idealnie przekładalna umiejętność, dzięki której możesz opanować wszystko, od produktów Tupperware® po listy uczestników Party.

Cyfrowy bystrzak

Uwielbia: Media społecznościowe; opowiadanie historii online; szybko zmieniające się środowisko

Nie znosi: awarie platformy; kiepskiego połączenia WiFi

 

Jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami społecznościowymi i znasz każdą platformę od podszewki. Czujesz się bardzo komfortowo w świecie cyfrowym. Prowadzenie spotkań Tupperware® na platformach będzie dla Ciebie czymś naturalnym.

Kreatywny esteta

Uwielbia: sztukę; innowacyjność produktów

Nie znosi: brak oryginalności; brak wyobraźni

 

Instynktownie wiesz, co dobrze ze sobą współgra i od razu dostrzegasz harmonijne kombinacje. Kiedy poznasz produkty i wszystkie ich zastosowania, ta umiejętność będzie Ci dobrze służyła w Twojej podróży jako Konsultant Tupperware®. Zanim się zorientujesz, będziesz chodząco-mówiącym kompendium wiedzy – w mgnieniu oka przygotujesz idealną rekomendację produktu lub przepis.

Lew salonowy

Uwielbia: pozyskiwać nowe kontakty; spotykać nowych ludzi;

Nie znosi: rutyny; samotności; jednostronnych rozmów

 

Jesteś w centrum każdego spotkania towarzyskiego; każdy lgnie do Ciebie, aby móc cieszyć się Twoją gościnną i towarzystwem. Ta siła jest absolutnym złotem, która pomoże Ci w rozszerzaniu Twojej sieci Tupperware®. Z łatwością nawiążesz cenne kontakty, pomagając gospodarzom planować Party, a także społeczności Tupperware®.

Profesjonalny prezenter

Uwielbia: rozmowy wideo; prezentowanie; dzielenie się wiedzą

Nie znosi: nieinteraktywnych spotkań; mylących pokazów slajdów

 

Lubisz pokazywać, jak wszystko działa, dzielenie się wiedzą i tworzenie rozbudowanych prezentacji, które zachęcają do zadawania pytań i bycia aktywnym na spotkaniach – to tylko niektóre z powodów, dla których ludzie lubią Cię słuchać! To samo zostanie powiedziane o Tobie w naszym świecie – ludzie będą zachwyceni, mając Cię jako swojego Konsultanta Tupperware®.

Teraz, gdy już rozpoznajesz i celebrujesz własne umiejętności; przenieś je na wyższy poziom ! W Tupperware®; dajemy Ci możliwość zbudowania własnego biznesu i rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia. Zobacz nasz Przewodnik, aby uzyskać więcej informacji jak zostać Konsultantem Tupperware®

Dodaj do listy rzeczy do przeczytania Drukuj artykuł
Odkryj nasze produkty w najnowszym Katalogu Wiosna - Lato 2024
Pokaż
  • Szybka dostawa
  • Ochrona kupujących & ochrona danych
  • Bezpieczna płatność z szyfrowaniem SSL